d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Si Ti Debil?
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 9 2008 03:00pm
Quote (OnlyInMemories @ Tue, Dec 9 2008, 05:10pm)
Ko je ovi cro pro ? jel ga iko zna ovako ? ide mi na zivce mali balavac ...
mali sonjo odjebi u skokovima od mene jasno''?


lol! svaka ti dala kad te tako lako izživcirat!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 9 2008 03:56pm
Quote (leona @ Tue, Dec 9 2008, 08:43pm)
i ja jos uvik cekam tigra, ajde daruj nas za božić smile.gif


matej svima uvjek duguje nesto ... duzan je meni preko 200 kuna u rl , al snac cu ga kad tad ... ^^ isto kao i alex 100 kuna ^^
tj kad bi se gledalo , da idem gledat ko mi je sve duzan u rl , bilo bi preko 5 milja kuna , ono darezljiv sam , sta nije bas dobro al jbga

This post was edited by Usc_abaddon on Dec 9 2008 03:57pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 9 2008 05:33pm
Quote (leona @ Tue, Dec 9 2008, 09:43pm)
i ja jos uvik cekam tigra, ajde daruj nas za božić smile.gif


Hmm, matej, bi li htio stavit bozicne kapice na clanove benda iz mog siga? wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 10 2008 05:39am
jao jao jao
...
pajo icon_pointr.gif da duzan sam ti pun kurac to znam xD

ummmmmmm
leona... sta oces da ti nacrtam tigra ili sta?
miki... pmaj me sta oces u sigu pa cemo se dogovorit....
kennoth.... pmaj me samo sa renderima pa ti nabijem ^^

Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 10 2008 06:05am
Quote (leona @ Tue, Dec 9 2008, 08:43pm)
i ja jos uvik cekam tigra, ajde daruj nas za božić smile.gif


sent
wink.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 10 2008 07:47am
Quote (m4tej @ Wed, Dec 10 2008, 12:39pm)
jao jao jao
...
pajo icon_pointr.gif da duzan sam ti pun kurac to znam xD

ummmmmmm
leona... sta oces da ti nacrtam tigra ili sta?
miki... pmaj me sta oces u sigu pa cemo se dogovorit....
kennoth.... pmaj me samo sa renderima pa ti nabijem ^^


evo thx, al vec je netko napravio. Sta mislis? wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 10 2008 08:27am
Quote (Kennoth @ Wed, Dec 10 2008, 01:47pm)
evo thx, al vec je netko napravio. Sta mislis? wink.gif


neznam
meni to izgleda prejadno opcenito kao cijeli sig ^^
=))
al ako se tebi svidja onda je super =))
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 10 2008 08:48am
Quote (m4tej @ Wed, Dec 10 2008, 02:27pm)
neznam
meni to izgleda prejadno opcenito kao cijeli sig ^^
=))
al ako se tebi svidja onda je super =))


= )) ^^^ =)) = )) ^^ ^^ =))
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 10 2008 08:49am
Quote (The_Outsider @ Wed, Dec 10 2008, 02:48pm)
= )) ^^^ =)) = )) ^^ ^^ =))


void
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 10 2008 08:50am
ova tema nema poantu više rofl.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll