Quote (leona @ Tue, Dec 9 2008, 08:43pm)
i ja jos uvik cekam tigra, ajde daruj nas za božić

matej svima uvjek duguje nesto ... duzan je meni preko 200 kuna u rl , al snac cu ga kad tad ... ^^ isto kao i alex 100 kuna ^^
tj kad bi se gledalo , da idem gledat ko mi je sve duzan u rl , bilo bi preko 5 milja kuna , ono darezljiv sam , sta nije bas dobro al jbga
This post was edited by Usc_abaddon on Dec 9 2008 03:57pm