d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Lektire , Knjige > X)
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 11 2008 11:27am
Quote (Goddus @ Thu, Dec 11 2008, 06:25pm)
tongue.gif

Ja čitam/učim u poluležećem položaju. Nekako mi tako najviše odgovara. Trudim se skoncentrisat na ono što radim, zaboravim na krevet/toplinu/mekoću biggrin.gif hihi


hehe, najbolje je u sjedecem, onda se sam koncentriras na knjigu i gledas da to sto prije zavrsis, al lektira i sjedenje icon_pointr.gif nemoguce, otpadne dupe tongue.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 26 2008 02:47pm
evo procito prije pol sata malog princa. ok je knjiga, da se citat, najjaci mi bio pijanica

zasto pijes?
da zaboravim
sto da zaboravis?
sramotu sto pijem.... biggrin.gif

evo i jedan citat koj mi se svidio:
"- Bitno je nevidljivo ocima..."
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 26 2008 02:49pm
mogu ti rec. .. ovo mi je jedan od najjboljih topica sta sam napravio trudim se ne spamat vise biggrin.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 26 2008 03:30pm
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Dec 26 2008, 09:49pm)
mogu ti rec. .. ovo mi je jedan od najjboljih topica sta sam napravio trudim se ne spamat vise biggrin.gif


Al jbg neide bas jelda sad.gif
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 26 2008 03:45pm
Knjige>stripovi>filmovi>igre

nikad ne citam knjige,nekad stripove,cesto gledam filmove i uvijek igram igre ^^
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 26 2008 04:48pm
zar onda nisi triba obrnuto napisat???
ispada da uvik citas knjige a malo igras :/
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 26 2008 05:50pm
Quote (leona @ Fri, Dec 26 2008, 11:48pm)
zar onda nisi triba obrnuto napisat???
ispada da uvik citas knjige a malo igras :/


vidis sta previse pokera ucini covjeku
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 27 2008 05:18am
Quote (Kennoth @ Fri, Dec 26 2008, 11:50pm)
vidis sta previse pokera ucini covjeku


aahaha
btw ja na 530-oj stranici zadnjeg djela harry pottera
mogu rec da je knjiga ok...iznenadilo me...
evo jedva cekam kraj sav sam napet... jucer sam cito od 23:00 do 2:00 u noci =))
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 27 2008 06:17am
Quote (leona @ Fri, Dec 26 2008, 10:48pm)
zar onda nisi triba obrnuto napisat???
ispada da uvik citas knjige a malo igras :/


lol da
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2008 07:36am
joj da harry potter ohmy.gif
haha, ja san to daaavnoooo pocela citat i procitala san 30 strana
bilo mi je pre dosadno pa sam odustala biggrin.gif

ja cu sad pocet citat povratak filipa latinovicza od krleže :/

zadnje sam procitala prokletu avliju od andrica i pre dobra je biggrin.gif

This post was edited by leona on Dec 27 2008 07:36am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll