Quote (miso8 @ Mon, 8 Dec 2008, 15:55)
je istina, al kazem o tom prelasku iz dimenzije u dimenziju, ne jel knjiga dobra il losa.... ja se ubio da ju procitam....
sad mali princ za lektiru

mali princ je luda knjiga. samo sto te knjige nisu za osnovnu skolu..
Quote (ivangozu @ Mon, 8 Dec 2008, 16:52)
NOVA BOJA IMENA OMG SID

gz
to je samo za tiny-a

znao on i zasto
This post was edited by sid_hr on Dec 8 2008 08:56am