d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Locked > Hmmm
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Nov 14 2008 05:14am
zao mi je. glupo je, trade vs real currency od kud to moze dokazat.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2008 05:21am
Quote (Kacavida @ Fri, 14 Nov 2008, 12:14)
zao mi je. glupo je, trade vs real currency od kud to moze dokazat.


neko ga je druka.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 14 2008 06:58am
Quote (eddy_hc @ Fri, Nov 14 2008, 10:57am)
Kad napuni 10 godina, shvatit će da je to šta je pisa tragično, a ne zanimljivo zdravom razumu.


a ne znam bas!ima logike! ono ja sam siguran da kruha ima dokle god ima pekara! a za Boga nisam siguran! kruh mos vidit! ta meni logika stima,za ove druge ne odgovaram....ima i vode!
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 08:23am
Pa sta si mislio. Tako ti je i u stvarnom svijetu. I da je kriv nemozes nista protiv vlasti rec.
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Nov 14 2008 08:42am
Quote (Kennoth @ Fri, Nov 14 2008, 04:23pm)
Pa sta si mislio. Tako ti je i u stvarnom svijetu. I da je kriv nemozes nista protiv vlasti rec.


mozes. jedino ako neces se suprotstavit-onda je sve vodaa-kao u drzavi
respect jole-postaj jednom sve sto si poduzimao da se odblockas-da i drugi znaju
peace
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 11:44am
Quote (bahamontik @ Fri, Nov 14 2008, 12:58pm)
a ne znam bas!ima logike! ono ja sam siguran da kruha ima dokle god ima pekara! a za Boga nisam siguran! kruh mos vidit! ta meni logika stima,za ove druge ne odgovaram....ima i vode!


jebate mime!!! koja izjava!!! ludnica!!!
svaki drugi dan se uvjerin da na ovome forumu je sve više nadrifilozofa ka šta san ja. bi če da je naka zaraza u pitanju....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll