Quote (Razakel @ Tue, 11 Nov 2008, 23:59)
pa cekaj.. ja san kupija original cd-ove od dijabla i sad san ja budala sta san da 120 kuna za classic + 100 kuna za ekspanziju davne 2004 godine?

ko vas jebe sa loaderima

mada nije fer je mh i ostale hackove triba prije bannat ali eto..
legit.. ili 100% legit ili nista 
sve isto brale

120 kn Diablo II + 100 kn LoD u algoritma sve

nn mh nn loadere haha
acc *Lukini is alive ofc

NN BAN !!!
This post was edited by Elfen Lied on Nov 11 2008 05:13pm