Quote (leona @ Sun, Nov 9 2008, 02:02am)
aahahaha
poslusaj recimo dream theater i usporedi ga sa sasom maticem
sta mislis koji tekstovi imaju vise smisla, i onda razmisli koja je glazba kvalitetnija

nerazumijem kako to mos usporedivat... nema smisla usporedivat dvije razlicite vrste muzike... samo sam naveo Sasu Matica kao primjer, jer mu sve rijeci stoje na mjestu..
btw da nebi bilo.. moja muzika je tehno, nemos se nigdi vani ispucat ko na tehnu, ovo ljeto odo ja u bangkok
http://www.youtube.com/watch?v=4fd51AjQXoQ This post was edited by Legna on Nov 8 2008 09:45pm