d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga! > Sta Mislite O Narodnjacima?
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 8 2008 08:17pm
a poslusaj malo Aarona Coplanda ili Shostakovicha pa onda reci da je Dream Theater dobra muzika! sve je na odredjenoj razini a sto se tice narodnjaka i tehnike za odsvirat veliku vecinu njih gomila muzicara ni ne moze odsvirat...ja slusam Dream Theater redovito je su stvarno dobar band ali ako cemo usporedit nekog poslusajte onda ovo...ovo spada MEDJU NARODNJAKE!! Sasa Matic rules!!



http://www.youtube.com/watch?v=DLQcknhApjM
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 8 2008 08:19pm
ko je reka šta protiv šostakovića, ja ga falin na sva usta, genijalac, hm, tribalo bi ga nekako dignut iz mrtvi.
samo da nebi bija ka frankenstein lol
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 8 2008 08:25pm
Evo malo crnog humora:

Jeste li vidjeli kcerku Sase Matica? Nije ni on banana.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 8 2008 08:33pm
ma omg i taj sasa matic.
btw mime ovi ivo papazov je umjetnik i svira etno. ja ne mišan etno i narodnjake. uobičajeno je kad se kaže narodnjaci da se misli na onu šund glazbu i još gori tekst. ja to zbilja nisam nikad slušao jedino u prolazu san čuja onoga iz sinja omg kako se zove oni volim piti volim piti tako mu ide taj njegov uradak.
i baš san bija dobija fleš kad san čuja to nako usput, zamislija sebe kako cican na nekon šanku a iz zvučnika da trešti sve u 16 to volin piti. pa jebate.
da fleš, nočna mora omg
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 8 2008 08:41pm
Ma zijeev, dosadni ste odo ja spavat. Pozz
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 8 2008 08:42pm
ma ovaj svira etno jazz i u slobodno vrijeme dere bugarske narodnjake! a znam da se o ukusima ne diskutira(ili ga imas ili nemas) ali ja priznajem da volim dignit ruke u zrak popit 3 litre vina i slusat narodnjake! pa zivim trenutno od toga...di ces lipse a? koji posao zar ne...dodjes,pojedes,popijes i sviras i jos te plate...hebe mi se sta su narodnjaci!!! daj ti tri butelje vina i apala...ma Auro navika bi ja tebe na prave narodnjake i te kako bi se zapio i mislim da bi cak brzo naucio par textova od pesama i RUKE U ZRAK!
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 09:30pm
Quote (leona @ Sun, Nov 9 2008, 02:02am)
aahahaha
poslusaj recimo dream theater i usporedi ga sa sasom maticem
sta mislis koji tekstovi imaju vise smisla, i onda razmisli koja je glazba kvalitetnija wink.gif


nerazumijem kako to mos usporedivat... nema smisla usporedivat dvije razlicite vrste muzike... samo sam naveo Sasu Matica kao primjer, jer mu sve rijeci stoje na mjestu..

btw da nebi bilo.. moja muzika je tehno, nemos se nigdi vani ispucat ko na tehnu, ovo ljeto odo ja u bangkok banana.gif

http://www.youtube.com/watch?v=4fd51AjQXoQ

This post was edited by Legna on Nov 8 2008 09:45pm
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 9 2008 01:33am
lolario
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 9 2008 04:45am
Jos bi najbolje da svi slusamo isto i razmisljamo ka alka vuica...

Evo vam pa slusajte

http://uk.youtube.com/watch?v=Atrvh40hnjQ&feature=related

This post was edited by Rakshasas(KD) on Nov 9 2008 04:49am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 9 2008 04:56am
Quote (Legna @ Sun, 9 Nov 2008, 03:30)
nerazumijem kako to mos usporedivat... nema smisla usporedivat dvije razlicite vrste muzike... samo sam naveo Sasu Matica kao primjer, jer mu sve rijeci stoje na mjestu..

btw da nebi bilo.. moja muzika je tehno, nemos se nigdi vani ispucat ko na tehnu, ovo ljeto odo ja u bangkok banana.gif

http://www.youtube.com/watch?v=4fd51AjQXoQ



tak treba tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll