Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Nov 7 2008, 11:58am)
To san ti ja reka tu foru reponjo !!!!

Al kuzis ti spike ovdi, ka mi koji ne koristimo mh smo cool igraci eli, a neko koristi MH i BOT i on se MORA ovdi ispricavat LOL, mislim nemora ali ima par postova, jer se osicaju manje vrijednima hahaha... na sto je ovo doslo...
Nisam uopce skuzio ovo, sta bi ovo trebalo znacit rače, da se osjecam manje vrijednim ne, neam zast, nikom se ne ispricavam, opet nemam zast, a to sto imam manje postova ne znaci bas nist. Ustvari sam dulje od tebe na d2jspu