d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Mafijaski Atentati > Yap
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 26 2008 04:41pm
Quote (bahamontik @ Mon, 27 Oct 2008, 00:28)
si u pravu! ali par crtica ce ostat!!!!!!! zahvaljujuci meni i nas  PODOSTA koji ipak necemo slijepo stat na jednu stanu i mislit da smo u pravu! prvi Hrvatski predsjednik koji je ipak malo zajeba to ce pisat u povijesti! a i nece samo pisat vec ce bit i u video formatu! ps...ne napadam ja nikog ode niti mi je u namjeri s obziron da je ovo diablo forum...hihihihi


Zahvaljujući tebi i meni ništa se neće zapamtit zato jer ćemo bit mrtvi. Samo će se gledat dokumenti.

Ja mislim da će pisat samo šturo i činjenično, Sanaderove satove, Stipu Mesića, Tuđmanova odjela i ostale irelevantne pojave nitko neće spominjat zato jer nemaju povijesnu važnost za samu državu.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 05:06pm
ima jedna kap! ima jedan slap! valjda nisam mogao bit jasniji!
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Oct 26 2008 06:24pm
Quote (bahamontik @ Sun, Oct 26 2008, 11:06pm)
ima jedna kap! ima jedan slap! valjda nisam mogao bit jasniji!



Teče i teče, teče jedan slap;

Što u njem znači moja mala kap?



Gle, jedna duga u vodi se stvara,

I sja i dršće u hiljadu šara.



Taj san u slapu da bi mogo sjati,

I moja kaplja pomaže ga tkati.
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Oct 26 2008 06:56pm
a di ste vi otišli... blink.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Oct 27 2008 12:53am
Quote (bahamontik @ Sun, Oct 26 2008, 11:28pm)
si u pravu! ali par crtica ce ostat!!!!!!! zahvaljujuci meni i nas PODOSTA koji ipak necemo slijepo stat na jednu stanu i mislit da smo u pravu! prvi Hrvatski predsjednik koji je ipak malo zajeba to ce pisat u povijesti! a i nece samo pisat vec ce bit i u video formatu! ps...ne napadam ja nikog ode niti mi je u namjeri s obziron da je ovo diablo forum...hihihihi


kojih to vas par? od kada ste vi? ako ti je onaj datum proizvodnje u profilu tocan onda bolje suti i pokri se usima. rodio si se kada je rat zavrsio, i o tome sta je franjo ucinio dobro a sta nije, nemas pojma.
ako nije, onda cinjenica da ne zelis napisat svoju godinu rodjenja govori dovoljno o tome koliko si stabilna osoba i koliko tvoje misljenje ima tezine i argumenata.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 27 2008 06:19am
Quote (Kacavida @ Mon, 27 Oct 2008, 08:53)
kojih to vas par? od kada ste vi? ako ti je onaj datum proizvodnje u profilu tocan onda bolje suti i pokri se usima. rodio si se kada je rat zavrsio, i o tome sta je franjo ucinio dobro a sta nije, nemas pojma.
ako nije, onda cinjenica da ne zelis napisat svoju godinu rodjenja govori dovoljno o tome koliko si stabilna osoba i koliko tvoje misljenje ima tezine i argumenata.


Kacavida, lipo si ga zavida. happy.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Oct 27 2008 07:27am
Quote (Kacavida @ Mon, 27 Oct 2008, 07:53)
kojih to vas par? od kada ste vi? ako ti je onaj datum proizvodnje u profilu tocan onda bolje suti i pokri se usima. rodio si se kada je rat zavrsio, i o tome sta je franjo ucinio dobro a sta nije, nemas pojma.
ako nije, onda cinjenica da ne zelis napisat svoju godinu rodjenja govori dovoljno o tome koliko si stabilna osoba i koliko tvoje misljenje ima tezine i argumenata.


da je meni ovo neko napisa,ja se više od srama ne bi moga pojavit na forumu laugh.gif

svaka čast kacavida bier.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Oct 27 2008 09:06am
S obzirom da je topic Mafija, pitanje:

U kojem periodu na Siciliji nije bilo Mafije, tj. nije se po nicemu vidilo da postoji?
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Oct 27 2008 09:54am
Quote (eddy_hc @ Mon, 27 Oct 2008, 15:27)
da je meni ovo neko napisa,ja se više od srama ne bi moga pojavit na forumu  laugh.gif

svaka čast kacavida  bier.gif


da bar meni netko tak sta napise smile.gif da se maknem odavdje...
fukng junkie cry3.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 27 2008 02:37pm
Sid ti si pre 1337 da bi i to neko SMIJA napisat biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll