d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Gradele
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 02:28pm
Quote (Titan_st @ Tue, Oct 21 2008, 11:56pm)
jel te bar malo sram to napisat ?
ono treČe

naravno da nije!!!
nema č i ć. to je srbsko-vlaška izmišljotina na koju je nasjeo ljudevit gaj.
di si vidija pravoga bodula (hrvata-dalmatinca) da zna reči č i ć. to nema u našem jeziku.
nego ima samo č koje se ne izgovara kao vlaško (thompson) č, a nije ni ć, več nešto između.
i btw ja se ponosim šta pišem sve s č, to je pravi hrvatski, ane ovo šta su oni ilirci izmuljali s vukom stefanovićem karađićem, nabijem njih i njega....


Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 26 2008 02:59pm
Bolje ti je da vježbaš č i ć, a ne da tu pišeš opravdanja u obliku povijesnih zavjera koje jedino tebe nisu prevarile.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 03:20pm
nn č i ć
ččččččččččččččččč
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 03:25pm
hm...ja sam tu kao strani diplomat! samo gledam! isto kao i '92.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 03:51pm
Quote (bahamontik @ Sun, Oct 26 2008, 09:25pm)
hm...ja sam tu kao strani diplomat! samo gledam! isto kao i '92.


a nije to loše. samo da ti kažem. jedan prika , za vrime rata, tija se skinit iz vojske, bilo to baš 92, i ovi njegov nadređene mu neda,
a ovomu doku..ilo tamo stajat na tome brdu, i usnimi on one u bilomu, promatrači europske unije, lipo se oni šeču po četničkome rovu nasuprot njega, jedno 250 metri od njega, oma je njemu pala jedna dobra ideja na pamet. uzme on lipo "ciganku", stavi na rafalno, i stisne jedan okvir u rafalu onako poviše njih, ovi u bilomu odma poskakali vataju zaklon, vjerojatno im je drčalo govno u guzici ka vibro na mobitelu. dobala ovi njegov zapovjednik i gleda šta ovii radi pa ga skine iz vojske tongue.gif
prika je to i tija biggrin.gif
pa tako pripazi kad si neutralan moreš bit žrtva a ni kriv ni dužan rofl.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 04:14pm
a znan...to tako mora bit! uvijek je neko neduzan! a neko je i s 45 godina nevin! A sta ja tu mogu?
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 26 2008 04:16pm
Dokle je ovo doslo sa gradela...
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 04:17pm
Quote (bahamontik @ Sun, Oct 26 2008, 10:14pm)
a znan...to tako mora bit! uvijek je neko neduzan! a neko je i s 45 godina nevin! A sta ja tu mogu?


moreš pokušat nebit nevin tongue.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 04:22pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Oct 26 2008, 10:16pm)
Dokle je ovo doslo sa gradela...


ali si ga lipo reka! al najjace gradele su kad bude neka neugoda...samo da nije neugoda nekome ko to ne zna podnit! e jebi ga...al kad se desi neka neugoda to se pamti! hehehe
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 27 2008 02:44am
Quote (Dr_Feelgood @ Sun, 26 Oct 2008, 20:28)
naravno da nije!!!
nema č i ć. to je srbsko-vlaška izmišljotina na koju je nasjeo ljudevit gaj.
di si vidija pravoga bodula (hrvata-dalmatinca) da zna reči č i ć. to nema u našem jeziku.
nego ima samo č koje se ne izgovara kao vlaško (thompson) č, a nije ni ć, več nešto između.
i btw ja se ponosim šta pišem sve s č, to je pravi hrvatski, ane ovo šta su oni ilirci izmuljali s vukom stefanovićem karađićem, nabijem njih i njega....


onda svi oni koju su završili kroatistiku oni neznaju ti znaš, ajde to je bitno da smo i to riješili rofl.gif
Baš me zanima ko još misli da ne postoji ć nego samo č
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll