Quote (bahamontik @ Sun, Oct 26 2008, 09:25pm)
hm...ja sam tu kao strani diplomat! samo gledam! isto kao i '92.
a nije to loše. samo da ti kažem. jedan prika , za vrime rata, tija se skinit iz vojske, bilo to baš 92, i ovi njegov nadređene mu neda,
a ovomu doku..ilo tamo stajat na tome brdu, i usnimi on one u bilomu, promatrači europske unije, lipo se oni šeču po četničkome rovu nasuprot njega, jedno 250 metri od njega, oma je njemu pala jedna dobra ideja na pamet. uzme on lipo "ciganku", stavi na rafalno, i stisne jedan okvir u rafalu onako poviše njih, ovi u bilomu odma poskakali vataju zaklon, vjerojatno im je drčalo govno u guzici ka vibro na mobitelu. dobala ovi njegov zapovjednik i gleda šta ovii radi pa ga skine iz vojske

prika je to i tija

pa tako pripazi kad si neutralan moreš bit žrtva a ni kriv ni dužan