d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Od Danas.. > Aha
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 8 2008 11:29am
vjerovanje u boga sam spomenila kao nesto nedokazano, kao definiciju- inace to se zove usporedba! ko kaze da nije logicna. nekima je, nekima nije
JA nisam pocinjala svaku recenicu sa JA, malo bolje procitaj pa ces vidit da sebe nigdi nisam misala.
imam svoja misljenja o tome, ovde je besmisleno raspravljat o icemu, jer su odg na to, sere mi se,dosadno mi je, itd...
NE ja nemam gadnih problema, molila bi te da me ne vridas, jer mozda tebi to nije vridanje ali meni je!
iskreno, jebe se mene ko sta kome radi, dok god se to ne dira u mene!
neka slobodno pise jos 1000 puta da je voli, to je zanimljiv clip za pogledat i to je to
nema veze samnom, ok radi
ugl, neda mi se vise raspravljat o ovako glupoj temi
gl hf!
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 8 2008 11:33am
to mi je i bija cilj s topicom mislim da barba prisla to zna... malo raspricat nasu naciju a vidim da san u tome uspija biggrin.gif neka momci i cure.... let the show go on

svako misljenje je SUBJEKTIVNO jer romantika nemoze bit objektivna.... ona je neobjasnjivo subjektivna..


Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 8 2008 11:39am
Quote (cppjole @ Wed, Oct 8 2008, 05:33pm)
to mi je i bija cilj s topicom mislim da barba prisla to zna... malo raspricat nasu naciju a vidim da san u tome uspija biggrin.gif neka momci i  cure.... let the show go on

svako misljenje je SUBJEKTIVNO jer romantika nemoze bit objektivna.... ona je neobjasnjivo subjektivna..




ti bi reka da je ohmov zakon tek subjektivno mišljenje, ali vidiš nije.
romantika ima svoju definiciju i oko toga su stvari potpuno jasne, ukoliko netko to nezna ili nije upoznat s time ne mjena ama baš ništa na stvari....
a taj relativizam zadržite isključivo u okvirima kvantne fizike jer samo tamo vrijedi ta teorija i nigdje drugdje....
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Oct 8 2008 11:44am
jebate

romantika je svako djelo, cin, gesta... whatever.. cime pokazujemo ili dokazujemo nasu ljubav, zaljubljenost, privrzenost nekoj osobi suprotnog spola koju zelimo pojebat ili tako nesto

valjda je to to
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 8 2008 11:45am
Romantika ne postoji, a jedina koja postoji vec san ju reka biggrin.gif

This post was edited by Rakshasas(KD) on Oct 8 2008 11:46am
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 8 2008 11:48am
ipak saznajemo da je subjektivno =)
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 8 2008 11:55am
ma saznajete vi moj k.......
ništa od vas.
nego odite se zaposliti, radite do penzije i onda umrite. eto romantike za vas...
probao je i mozart svirat nekima, a štaš kad su imali svinjske uši....
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Oct 8 2008 12:07pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, Oct 8 2008, 07:55pm)
ma saznajete vi moj k.......
ništa od vas.
nego odite se zaposliti, radite do penzije i onda umrite. eto romantike za vas...
probao je i mozart svirat nekima, a štaš kad su imali svinjske uši....


nisan zna da ima EMACHA starijih od 30 godina

sad znan da ima tnx to you

This post was edited by Elfen Lied on Oct 8 2008 12:07pm
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 8 2008 12:13pm
meni je to malo zatucano sry =)
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 8 2008 01:09pm
Kad je romantika probudila tolike rasprave ja imam samo jedno (možda malo više) pitanja za dr feelgooda a to je zašto uporno usoređuješ romantiku sa fizikom kakvog to ima smisla, to mi nije jasno?
Najbolje je za mišljenje pitati nekoga koji ne vjeruje u to, ko to nikad nije iskusio, on bi jedini dao objektivan odgovor!
Svi mi koji smo nekad bili romantični ili jesmo još uvijek imamo subjektivno mišljenje na temelju iskustva s time (romantikom)!
Još apeliram na to da kakve veze sa vezom ima usporedba Ohmovog zakona u tome i u objektivizmu i subjektivizmu??
Kako možeš dati definifiju nečega što ne postoji ako u to ne uključiš empiriju za davanje definicije?
Kakve veze ima Kant sa definicijom romantike i karakterom kad se većina ljudi drži tradicionalne a ne moderne logike?
I ako je ono tvoja definicija romantike kako si rekao zašto ju niko prije tebe nije napisao?
Ima nekih stvari koje su činjenične i nemogu se uspoređivati sa nedefiniranim stvarima.


This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Oct 8 2008 01:10pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll