Quote (m4tej @ Sat, 23 Aug 2008, 23:55)
pa...
opet nisam spammer

nisam ni mislija na tebe, nego općenito
možeš imat i 1
per day pa da je spam, a možeš i 20++
per day, ukoliko su kvalitetni nisu spam
kvantiteta nije mjerilo spama, iako je u visokoj korelaciji sa spamom, zato jer napisat
+1 ili
quotat ne moraš uključit mozak i dereš cili dan