d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Srpski Subforum
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Aug 8 2008 10:05pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 8 2008, 10:09pm)
Pre malo vas ima internet za to smile.gif


i pre malo ih ima u svetu da se zovu "bosnjaci" kad su samo sloveni muslimani
Member
Posts: 3,875
Joined: Jan 6 2008
Gold: 385.00
Aug 9 2008 03:11am
Quote (Seraphiel @ Sat, Aug 9 2008, 04:05am)
i pre malo ih ima u svetu da se zovu "bosnjaci" kad su samo sloveni muslimani


Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 9 2008 05:22am
Quote (S1988 @ Sat, Aug 9 2008, 09:11am)


naši susjedi bošnjaci su uvjek dobro došli kod nas u naš sub.
vi biste trebali slično napravit ako ne skupite dovoljno ljudi za vaš sub.
a budući da bugari grci rumunji i mađari imaju svoje subove ostaju samo albanci.
pa šta bi vam falilo u zajedničkom subforumu.
ljepo se upoznajte, pomažite jedan drugom, budite pravi konstruktivni susjedi...

mir i dobro svima!
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 9 2008 05:27am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 9 Aug 2008, 04:09)
Pre malo vas ima internet za to smile.gif


to kod vas svi imaju net ??

Quote (Dr_Feelgood @ Sat, 9 Aug 2008, 12:22)
naši susjedi bošnjaci su uvjek dobro došli kod nas u naš sub.
vi biste trebali slično napravit ako ne skupite dovoljno ljudi za vaš sub.
a budući da bugari grci rumunji i mađari imaju svoje subove ostaju samo albanci.
pa šta bi vam falilo u zajedničkom subforumu.
ljepo se upoznajte, pomažite jedan drugom, budite pravi konstruktivni susjedi...

mir i dobro svima!


moze.. jebo bi im kevu za svaku rijec progovorenu!
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 9 2008 06:13am
Quote (The_Outsider @ Fri, Aug 8 2008, 11:08pm)
yugo>ferrariiz tvog siga  flamethrower.gif


hahahaha....to bi ja reko da vozim yugica
Member
Posts: 42,832
Joined: Jun 26 2005
Gold: 7.18
Warn: 100%
Aug 9 2008 09:09am
Quote (Seraphiel @ Sat, 9 Aug 2008, 03:33)
hahahaha bosanski jezik ne postoji

nemoj da kenjas balija


E jarane, sjeba te ova istorija. Da nema knjiga mozda bi ti neko mogao i povjerovati, ali posto postoje zapisi, i ako si pismen nadam se da ces moci makar djelimicno razumijeti: http://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_language

Posto si ti i takvi slicni tebi izgleda toliko glupi da nisu u stanju da razume znacenje rijeci "ne postoji" odnosno "postoji", da ti malo darkkobra objasni na jednom sasvim obicnom primjeru:

- "bosanski jezik" postoji vec skoro 1000 godina (pogledaj gore naveden link wikipedije)
- "srpsko kosovo" ne postoji vise. To je sad siptarska zemlja

p.s.: Izvinjavam se mojim hrvatskim susjedima, posto je ovaj moj post poprilicno off-topic - al jebiga, kad me balavac povuce za jezik, moram da ga usutkam wink.gif

Pozdrav, i mozda se vidimo sljedece dvije nedelje u Hrvatskoj (ako je neko slucajno sa Krk-a)

This post was edited by darkkobra on Aug 9 2008 09:09am
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Aug 9 2008 10:48am
al na ovom forumu stalno....

http://www.youtube.com/watch?v=z0GyAakqwY0
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 10 2008 02:13am
Quote (darkkobra @ Sat, Aug 9 2008, 05:09pm)
E jarane, sjeba te ova istorija. Da nema knjiga mozda bi ti neko mogao i povjerovati, ali posto postoje zapisi, i ako si pismen nadam se da ces moci makar djelimicno razumijeti: http://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_language

Posto si ti i takvi slicni tebi izgleda toliko glupi da nisu u stanju da razume znacenje rijeci "ne postoji" odnosno "postoji", da ti malo darkkobra objasni na jednom sasvim obicnom primjeru:

- "bosanski jezik" postoji vec skoro 1000 godina (pogledaj gore naveden link wikipedije)
- "srpsko kosovo" ne postoji vise. To je sad siptarska zemlja

p.s.: Izvinjavam se mojim hrvatskim susjedima, posto je ovaj moj post poprilicno off-topic - al jebiga, kad me balavac povuce za jezik, moram da ga usutkam wink.gif

Pozdrav, i mozda se vidimo sljedece dvije nedelje u Hrvatskoj (ako je neko slucajno sa Krk-a)


Nitko nemoze bez Hrvatske od nasih susjeda....sve zove more...al to je ok...da su jos dobri u sportu kao mi (rukomet,nogomet,atletika,skijanje,boks...)
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 10 2008 07:23am
Quote (t0nc3k @ Sun, Aug 10 2008, 08:13am)
Nitko nemoze bez Hrvatske od nasih susjeda....sve zove more...al to je ok...da su jos dobri u sportu kao mi (rukomet,nogomet,atletika,skijanje,boks...)


odakle ti ova ideja?
pa svi naši susjedi su dobri u sportovima.....
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 10 2008 07:32am
Da, recimo slovenci su najbolji na carini
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll