Quote (nugard @ Tue, Aug 19 2008, 12:31am)
Istina je, prazni su stadioni, nema nikakvog interesa..
Al isto mi nije jasno kako je po svim HRT-ovim statistikama Prva HNL najgledanija emisija poslije Dnevnika koji je oduvijek najgledaniji.
Valjda je razlog u huliganima i oronulim stadionima, zato jer da kvaliteta nogometa ne valja onda ga ni na televiziji ne bi gledali.
A kad bolje razmislim više volim pogledat npr. Rijeka - Varteks, nego Ludu Kuću ili neku sličnu hrvatsku humorističnu seriju ako se to može nazvat humorističnim.
Čini se da nam domaći nogomet ne može bit toliko loš koliko mogu biti domaće humoristične serije.
a televiziju gleda radnička klasa, nemaju love ni za šta drugo!!
kad nebi imali televiziju opet bi sidili doma i gledali u zid !!!
a u tako spižđenom društvu ti jedino ostaje bit huligan. buntovnik s nejasnim razlogom ali zato bez ikakvog cilja!!!