d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Hrvatski Nog. Klubovi U Eu Natjecanjima > ...
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 18 2008 03:48am
Quote (Elfen Lied @ Mon, 18 Aug 2008, 00:45)
jbg mi smo se koncentrirali na Deportivo... i imamo povoljan rezultat uoci uzvrata ... Kup UEFA je vazan...

a sta Rijeka ima ? a da ispali ste od nekih Albanaca, MKDonaca ili w/e xD


6.plasiranih iz makedonske prve lige koji nemaju svoj stadion wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 18 2008 05:39am
Quote (Elfen Lied @ Sun, Aug 17 2008, 11:45pm)
jbg mi smo se koncentrirali na Deportivo... i imamo povoljan rezultat uoci uzvrata ... Kup UEFA je vazan...

a sta Rijeka ima ? a da ispali ste od nekih Albanaca, MKDonaca ili w/e xD


nisam te vidio na terenu

pricaj ti sta oces
3:1
xD
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Aug 18 2008 06:01am
Tvornica koja radi proizvod koji nikoga ne zanima ide u stecaj.

E sad, proizvod nasih nogometnih klubova su utakmice a prema posjeti zanimanje je ocito jako slabo.
I cak dio onih koji dolaze, sta se vidi iz prethodnih tekstova, ne dolaze radi gledanja utakmice.

Znaci da smo zreli za amaterski nogomet. U sustini, vrhunski sport je zabava za bogate i nerealno je ocekivati da ce u maloj i siromasnoj zemlji biti neki vrhunski nogomet. A i prvenstvo je u takvim uvjetima glupo igrati jer ce najbogatiji biti prvak.
Osim toga nogomet guta najvise novaca i u Dubrovniku je jak vaterpolo jer nema nekog nogometa da pokupi lovu.

A mislim da ce jedino Slaven proci.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 18 2008 03:13pm
Quote (Dalmos @ Mon, Aug 18 2008, 12:01pm)
Tvornica koja radi proizvod koji nikoga ne zanima ide u stecaj.

E sad, proizvod nasih nogometnih klubova su utakmice a prema posjeti zanimanje je ocito jako slabo.
I cak dio onih koji dolaze, sta se vidi iz prethodnih tekstova, ne dolaze radi gledanja utakmice.

Znaci da smo zreli za amaterski nogomet. U sustini, vrhunski sport je zabava za bogate i nerealno je ocekivati da ce u maloj i siromasnoj zemlji biti neki vrhunski nogomet. A i prvenstvo je u takvim uvjetima glupo igrati jer ce najbogatiji biti prvak.
Osim toga nogomet guta najvise novaca i u Dubrovniku je jak vaterpolo jer nema nekog nogometa da pokupi lovu.

A mislim da ce jedino Slaven proci.


bravo meštre u potpunosti se slažem s izrečenim wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 18 2008 06:31pm
Istina je, prazni su stadioni, nema nikakvog interesa..

Al isto mi nije jasno kako je po svim HRT-ovim statistikama Prva HNL najgledanija emisija poslije Dnevnika koji je oduvijek najgledaniji.

Valjda je razlog u huliganima i oronulim stadionima, zato jer da kvaliteta nogometa ne valja onda ga ni na televiziji ne bi gledali.

A kad bolje razmislim više volim pogledat npr. Rijeka - Varteks, nego Ludu Kuću ili neku sličnu hrvatsku humorističnu seriju ako se to može nazvat humorističnim.

Čini se da nam domaći nogomet ne može bit toliko loš koliko mogu biti domaće humoristične serije.
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 18 2008 06:37pm
Quote (nugard @ Tue, Aug 19 2008, 02:31am)
Istina je, prazni su stadioni, nema nikakvog interesa..

Al isto mi nije jasno kako je po svim HRT-ovim statistikama Prva HNL najgledanija emisija poslije Dnevnika koji je oduvijek najgledaniji.

Valjda je razlog u huliganima i oronulim stadionima, zato jer da kvaliteta nogometa ne valja onda ga ni na televiziji ne bi gledali.

A kad bolje razmislim više volim pogledat npr. Rijeka - Varteks, nego Ludu Kuću ili neku sličnu hrvatsku humorističnu seriju ako se to može nazvat humorističnim.

Čini se da nam domaći nogomet ne može bit toliko loš koliko mogu biti domaće humoristične serije.


ti si kralj.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 18 2008 07:05pm
al se zovu humoristicne serije ? lol
ma negledan ni HNL, ni te ultra lose serije, ma zapravo negledan tv uopce.. tu i tamo dnevnik i to je to...

This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 18 2008 07:05pm
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 19 2008 03:09am
CMC FTW
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 03:29am
Quote (Elfen Lied @ Tue, Aug 19 2008, 09:09am)
CMC FTW


NeT!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 19 2008 06:31am
Quote (nugard @ Tue, Aug 19 2008, 12:31am)
Istina je, prazni su stadioni, nema nikakvog interesa..

Al isto mi nije jasno kako je po svim HRT-ovim statistikama Prva HNL najgledanija emisija poslije Dnevnika koji je oduvijek najgledaniji.

Valjda je razlog u huliganima i oronulim stadionima, zato jer da kvaliteta nogometa ne valja onda ga ni na televiziji ne bi gledali.

A kad bolje razmislim više volim pogledat npr. Rijeka - Varteks, nego Ludu Kuću ili neku sličnu hrvatsku humorističnu seriju ako se to može nazvat humorističnim.

Čini se da nam domaći nogomet ne može bit toliko loš koliko mogu biti domaće humoristične serije.


a televiziju gleda radnička klasa, nemaju love ni za šta drugo!!

kad nebi imali televiziju opet bi sidili doma i gledali u zid !!!

a u tako spižđenom društvu ti jedino ostaje bit huligan. buntovnik s nejasnim razlogom ali zato bez ikakvog cilja!!!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll