Quote (eddy_hc @ Fri, Jul 18 2008, 08:20am)
Ja sam ovaj livo (slikano prošlo lito)
http://i38.tinypic.com/25iyumb.jpg
Slikano prije nekoliko dana na poslu (zbog potreba akcije cppjole).Slika je malo lošije kvalitete jer je slikano mobitelom. Ubrzo ću postat gg kvalitete.
http://i33.tinypic.com/2myx654.jpg
Zajebancija na mobitelu
http://i38.tinypic.com/fcraly.jpg
ehhhh ediiiii sad tvoja slika no1 vodi

btw reci mi jel to prco u pozadini hahaha pari mi se da je

^__________^