Quote (Hrvatska @ Tue, Jul 8 2008, 09:06pm)
onaj debeli veliki izgleda na mog cacu.... =)
Cujem da ce biti dobra igrica, mislio sam da bi bilo bolje ako su ostavili orginal graphice, ali kad pogledas ove su malo bolje. Ali inace, Diablo je poznat za svoje low requirements za komputere, moze i stari Windows 98 bez problema. Samo ovaj put ce biti drugcije, zato sto su bolje graphice i triba ce GeForce Graphic Carticu. Ja cu se sada kladiti, ta ce igrica kad izade, biti oko 69.99 do 89.00(special edition), mozda vise za normalnu verziju, zato sto je to velika igrica, i moracese vise naruciti, i bitce prodana na pvri dan.
ici cu pred algoritam cim igra izade, tamo cu neke geekove razbacat, moram to odma dobit

moram imena zauzet