Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Jul 9 2008, 11:02pm)
Ma dobri su Njemci... nemos mi rec da nisu imali jebeni ratni stroj... A onaj ludjak je zajeba po svita

Faca je meni Hitler, al eto... kako me ko shvati
je bas je faca,tolko je bia uzivljen u svoj njemizam da je isa trazit "sveti gral" usrid antartika ka da dokaze ariejvsku nadmoc
i cinjenica sta je pobija par MILJUNA zidova te nista ne dira,i jos radi toga zidovi su najmocniji ljudi iz sjeni sa uvjerenjen "izgorilo nas je u WW2 i sad bi tribail bit drzani ko kap vode na dlanu"
btw grcka mi je baza radi te njihove kulture.poligamija,mitovi,crno-crvena,cila nekako polu fanstasy povijest