eto zato smo mi hrvati... jedna jebena fakin stupid sekunda... pa ovo se jedino nama moze desit.. prokletstvo....pa aj da je bilo 10 nula za njih pa bi reka zgazili su nas aj jebiga bolji su ... ili da je bilo 0-0 cilu utakmicu pa nas dobiju na penale... al ovo, pa place mi se