d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo 1
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 06:40am
miso googlaj pa skini s neke stranice...
ja sam skinuo i radi..
samo chekiraj od virusa kad skines wink.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 5 2008 06:42am
ma trazim, nemogu nac, ak mos PMat il postat stranicu
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 5 2008 06:54am
mogu ja poslat msnom samo posalji da te dodam na pm i odma posaljen
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 5 2008 06:54am
sad skinio, inst., kad ono, error, moze neko pomoc, ne al fakat, jel to mozda sto imam windows vistu pa nece? il koji je problem?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 02:15pm

EVO AKO KO OCE KUPIT NEK SE JAVI =)
VS FG HEHE
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 5 2008 03:02pm
Quote (miso8 @ Thu, 5 Jun 2008, 14:54)
sad skinio, inst., kad ono, error, moze neko pomoc, ne al fakat, jel to mozda sto imam windows vistu pa nece? il koji je problem?


sta kaze error?!
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 5 2008 03:22pm
nikad nisan uspija nac bastard... samo ovaj broad tongue.gif al bas nikad bastard -.-


Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 6 2008 02:57am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Jun 5 2008, 09:22pm)
nikad nisan uspija nac bastard... samo ovaj broad tongue.gif al bas nikad bastard -.-


http://img507.imageshack.us/img507/166/screen09zd2.jpg


FORA TO IZGLEDA...
da te pitam ako ja zginem sa characterom i stisnem start again in town..
sad sam u townu al nemam eq...
oce mi se eq pojavit na meni u ng ko u d2 ili kako?
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Jun 6 2008 03:29am
Nece nego moras ic po stvari tamo di si izginija.

Nemogu virovat da ste se sad uvatili ovo igrat, iman ga instaliranog na comp 5 god nikad ga nisam mica, i neki dan mi krepa disk i ode smile.gif
I koliko gluposti da dupanje javelinom, cizme, pa ljudi nemojte pisat gluposti ako nikad niste igrali.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 6 2008 04:09am
Quote (Titan_st @ Fri, Jun 6 2008, 09:29am)
Nece nego moras ic po stvari tamo di si izginija.

Nemogu virovat da ste se sad uvatili ovo igrat, iman ga instaliranog na comp 5 god nikad ga nisam mica, i neki dan mi krepa disk i ode smile.gif
I koliko gluposti da dupanje javelinom, cizme, pa ljudi nemojte pisat gluposti ako nikad niste igrali.


igro sam ja nesto malo al se ne sjecam.. imo sam 11-12 godina jebote happy.gif
znam da su mi dupali neki decki neko sranje od kojega sam full berzo trcao....
sad posto sam na d2 godinama zabrijo sam da su bile cizme u pitanju...
a kolko se ja sjecam bila je neka caka bacis koplje (spear, javelin sta ja znam sta je), potion, item za duapt i samo pretrcis preko i taj item padne na pod a drugi ti bude na misu...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll