Quote (Usc_abaddon @ Mon, 9 Jun 2008, 13:50)
da siguran sam da bis ti to bolje obavio..
stani na gol pa ces vidit da to nije kako se cini.......
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 9 Jun 2008, 12:54)
vi neznate kakav je to feeling stajati ne golu i znas da je 1:0, i sve ovisi o tebi... i taj sut, taj mjehur ide i gadja povrsinu od cca 21 metar a ti u sebi nemas ni 2 metra...
i sve ovisi o tebi + 5x xxx ljudi te gleda.....
(doduse mene gleda 200 pa se preznojavam od treme mogu mislit kako je njemu)

Ja mu skidam kapu al majke mi....
odbit loptu onako i onda je ufatit.... prejak
sve šta imam reć > ti si kreten, bez uvrede.
on je profesionalni športaš(bar bi to triba bit)
on je uvježban i plaćen(ne ofc za reprezentaciju) da bude šta bolji,a ne da meni skida 5 godina života svaki put kad balun leti prema njemu.
ako ne može podnit pritisak neka se ostavi profesionalnog nogometa i vrati u hajduk.
This post was edited by eddy_hc on Jun 9 2008 03:13pm