d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Euro 2008
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 8 2008 11:55pm
Ajda se i ja složim sa većinom, jučer nisam bio u stanju.
- sudac mi je odnio 5 godina života icon_pointr.gif nadam se da više neće sudit nijednu utakmicu
- naši će proć samo tako dalje, ali samo pod uvjetom da uz Olića (svaka čast za jučer), Modriča, Kovača (oba), Srnu i Pletikosu budemo imali možda još nekoga kome se stvarno igra. Budan je nadam se za ovaj Euro potrošio sve moguće kredite icon_pointr.gif Rakitić, na redu si.
- još jednom divljenje Niki Kovaču - čak i na reporterovo inzistiranje na komentaru suđenja on nije rekao niti slova - to je ponos i karakter (iako, da nismo pobijedili mozda bi bilo drugačije, ali ... )

I na kraju: ovo je početak kakvom sam se nadamo - nikakvom (skoro) igrom doć do bodova. Dalje će bit sve bolje wink.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 9 2008 12:19am
Quote (PalysFort @ Mon, Jun 9 2008, 05:55am)
Ajda se i ja složim sa većinom, jučer nisam bio u stanju.
- sudac mi je odnio 5 godina života icon_pointr.gif nadam se da više neće sudit nijednu utakmicu
- naši će proć samo tako dalje, ali samo pod uvjetom da uz Olića (svaka čast za jučer), Modriča, Kovača (oba), Srnu i Pletikosu budemo imali možda još nekoga kome se stvarno igra. Budan je nadam se za ovaj Euro potrošio sve moguće kredite icon_pointr.gif Rakitić, na redu si.
- još jednom divljenje Niki Kovaču - čak i na reporterovo inzistiranje na komentaru suđenja on nije rekao niti slova - to je ponos i karakter (iako, da nismo pobijedili mozda bi bilo drugačije, ali ... )

I na kraju: ovo je početak kakvom sam se nadamo - nikakvom (skoro) igrom doć do bodova. Dalje će bit sve bolje wink.gif


Potpuno si u pravu
Srna je bio inzvaredan
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 9 2008 02:05am
Pletikosi svaka cast
Ostali su mogli i puno vise pokazat
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2008 04:06am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 9 Jun 2008, 09:05)
Pletikosi svaka cast


meni stane srce svaki put kad put njega ide balun.
toliko je on tih gafova ima kad triba uvatit balun po zraku(općenito,ne jučer)
a i jučer mu je ispa,a onaj put kad ga je iša boksat pa falija...

@ usc_abaddon icon_pointr.gif jesi ti normalan..daj ne sramoti nas na ostalim subovima...
dobro ti je raks reka,pišeš ka dite od 2 godine..

This post was edited by eddy_hc on Jun 9 2008 04:08am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 9 2008 05:54am
ma pletikosa je car...
ja sam imo cast imati jedan trening sa njime...
ja sam isto golman u NK Rijeci i on je bio tu preko ljeta i obavio je 2 treninga sa mojim trenerom... (jantoljak icon_pointr.gif stariji ga znaju jer je branio za repku jugoslavije) a i ja i 2 freda smo prisustvovali tom treningu....

patrik: smiri se...
eddy: miran budi
raks: svi mi mislimo bravo pletiksoa i to... al vi neznate kakav je to feeling stajati ne golu i znas da je 1:0, i sve ovisi o tebi... i taj sut, taj mjehur ide i gadja povrsinu od cca 21 metar a ti u sebi nemas ni 2 metra...
i sve ovisi o tebi + 5x xxx ljudi te gleda.....
(doduse mene gleda 200 pa se preznojavam od treme mogu mislit kako je njemu) tongue.gif
Ja mu skidam kapu al majke mi....
odbit loptu onako i onda je ufatit.... prejak
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 9 2008 06:48am
pletikosa je škovaca od golmana, al nemamo boljeg

This post was edited by nugard on Jun 9 2008 06:48am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 9 2008 06:50am
Quote (nugard @ Mon, Jun 9 2008, 12:48pm)
pletikosa je škovaca od golmana, al nemamo boljeg


da siguran sam da bis ti to bolje obavio..
stani na gol pa ces vidit da to nije kako se cini.......
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 9 2008 07:01am
Ma nije pletikosa tako los..

E i btw i ta REPKA .. totalno pederski zvuci..

This post was edited by Rakshasas(KD) on Jun 9 2008 07:01am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2008 03:12pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 9 Jun 2008, 13:50)
da siguran sam da bis ti to bolje obavio..
stani na gol pa ces vidit da to nije kako se cini.......


Quote (Usc_abaddon @ Mon, 9 Jun 2008, 12:54)

vi neznate kakav je to feeling stajati ne golu i znas da je 1:0, i sve ovisi o tebi... i taj sut, taj mjehur ide i gadja povrsinu od cca 21 metar a ti u sebi nemas ni 2 metra...
i sve ovisi o tebi + 5x xxx ljudi te gleda.....
(doduse mene gleda 200 pa se preznojavam od treme mogu mislit kako je njemu) tongue.gif
Ja mu skidam kapu al majke mi....
odbit loptu onako i onda je ufatit.... prejak


sve šta imam reć > ti si kreten, bez uvrede.

on je profesionalni športaš(bar bi to triba bit)
on je uvježban i plaćen(ne ofc za reprezentaciju) da bude šta bolji,a ne da meni skida 5 godina života svaki put kad balun leti prema njemu.
ako ne može podnit pritisak neka se ostavi profesionalnog nogometa i vrati u hajduk.

This post was edited by eddy_hc on Jun 9 2008 03:13pm
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 9 2008 06:27pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 9 Jun 2008, 09:05)
Pletikosi svaka cast
Ostali su mogli i puno vise pokazat


ofc.


eddy, svi su oni plaćeni i u reprezentaciji, a i dobivaju premije za rezultat.

uglavnom, takav nam je mentalitet da uvik igramo bolje sa jačim reprezentacijama...

This post was edited by nesius on Jun 9 2008 06:28pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll