d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Sta Je Bolje ? > Xs
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
May 27 2008 04:32pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, May 27 2008, 09:49pm)
pa ja single player kad igram, uvik bez save-a i na najteze bilo koju igricu... inace mi nema smisla


ma ne raks, ja govorim za to ali multiplayer ne single. single je ništa u poredbi s multiplayer.
aj stavi to i skini patch na 2.2 da vidiš samo kako izgleda u multiplayer.
e da obavezno moraš imat i teamspeak jer ako tvoj tim misli komunicirat putem pisanih poruka izgubit čemo svaku bitku
ukratko instaliraj, to ti je 1,9 verzija upgrejdaj s patch 2.2 i idemo se tuč s rusima, njemcima, francuzima.... wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll