Quote (leona @ Fri, Sep 12 2008, 08:37pm)
hahaha xD
nn yuck

ja baalam sa par ekipa

huh..... da sam bar ja ti

na nlsc je tesko naci dobre ljude

sve su neki debili (CAST IZUZECIMA)
jedino s kojim mi je gust bacit koj duel ili se sprdat u igri su dragan buce i patrik
ostale izbjegavam majke mi