d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > 10 Razloga Zasto Ne Napravit Facebook
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Sep 12 2008 01:59pm
a forumi i igrice se nesto razlikuju?

prije tu gubis vrime lol


rofl.gif
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Sep 12 2008 02:07pm
Leona aj na fejs spam xD

i APPEAR OFFLINE

FAKE APPEAR

EMO
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 12 2008 02:30pm
Quote (Elfen Lied @ Fri, Sep 12 2008, 08:07pm)
Leona aj na fejs spam xD

i APPEAR OFFLINE

FAKE APPEAR

EMO


Leona je totalno fake...
ima i fake necromancera "expansion"
to joj yuck nabildo levele pa je kao njeno sve
FAKE FAKE

Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Sep 12 2008 02:37pm
hahaha xD

nn yuck biggrin.gif

ja baalam sa par ekipa wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 12 2008 02:40pm
Quote (leona @ Fri, Sep 12 2008, 08:37pm)
hahaha xD

nn yuck biggrin.gif

ja baalam sa par ekipa wink.gif


huh..... da sam bar ja ti happy.gif
na nlsc je tesko naci dobre ljude sleep.gif
sve su neki debili (CAST IZUZECIMA)
jedino s kojim mi je gust bacit koj duel ili se sprdat u igri su dragan buce i patrik
ostale izbjegavam majke mi

Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Sep 12 2008 02:42pm
heheh

ja na hc uvik nadem nekoga tongue.gif
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2008 03:23pm
Quote (m4tej @ Fri, 12 Sep 2008, 22:40)
huh..... da sam bar ja ti  happy.gif
na nlsc je tesko naci dobre ljude sleep.gif
sve su neki debili (CAST IZUZECIMA)
jedino s kojim mi je gust bacit koj duel ili se sprdat u igri su dragan buce i patrik
ostale izbjegavam majke mi


joj matej tebe kad puste iz "kaveza" cijeli forum zaspamas biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Sep 12 2008 04:49pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 21 May 2008, 08:47)
10 razloga zasto ne napravit facebook

1. Covik je socijalno bice i treba se druziti, prema tome i MSN mu je previse da ga dovede do tupila
2. Na facebook-u su svi supermodeli jer ko bi stavija sliku di je ruzan
3. Facebook je trend od misec dana ka i sve u ovoj drzavi
4. Moj caca je prezivija bez facebook-a
5. Nemamo ga ja ni Maduna, zasto bi ti ?
6. Kvaris oci
7. Gubis osjetila u prstima tipkajuci i klikajuci
8. Igre na facebooku su tako glupe da privucu samo zenski dio populacije
9. Cim se logiras na Facebook radis jednu vise pogresku u danu
10. Ljudi koji nemaju facebook zive u prosjeku 10 godina vise.


Šta to znači da je ženski dio populacije glup???? Objasni mi zašto onda skoro svi puški igraju poker ffs sleep.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 12 2008 05:02pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Sep 12 2008, 10:49pm)
Šta to znači da je ženski dio populacije glup???? Objasni mi zašto onda skoro svi puški igraju poker ffs sleep.gif


Puškarci ftw
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 12 2008 05:21pm
Quote (The_Outsider @ Sat, 13 Sep 2008, 01:02)
Puškarci ftw


I lol'd.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll