Quote (Legna @ Fri, Jul 25 2008, 02:26pm)
Gledo sam juce Batman novi, film je 10/10
imo sam velka ocekivanja za taj film i film ih je definitivno nadmasio....
ovaj Joker je jebeni car, Heath Ledger treba dobit oskara, od one pedercine iz brokeback mountain do ovog cara... svaka cast....
http://www.youtube.com/watch?v=7tex5z9ztnQ&feature=related 
sta ce mu oskara posadit na grob?
-.-