Quote (waYOke @ Fri, 21 Mar 2008, 09:59)
evo na, jucer na Remizi pratim curu i 3 boysa poceli srat~ cura usla u bus, okinem 1 a ova 2 pobjegnu.... samo sam LOL napravio i otiso
Jel to bilo prije 10 navecer ili posli, da znam ocu to vidit u danasnjim il sutrasnjim novinama ?