Quote (Cro_Pro @ Jun 4 2010 03:27pm)
Matej , Grafiti jam ides ? Vidio reklamu i cinilo mi se ko da si ti lik u pozadini pardon ako nisi

neznam na koji jam mislis
ako mislis na onaj u Splitu, trebo sam ići ali uz ovakve ocjene ima da sjedim doma i učim :]
ako misliš na jam na croj ovci, na njemu sam crtao
ako je pak onaj u Koprivnici (edit) , na taj idem crtat ^^
neznam koji su jos aktualni sada...
This post was edited by m4tej on Jun 4 2010 01:18pm