Quote (Cro_Pro @ Apr 5 2010 04:19pm)
jbg nemam eq-a na softu vise ali mogu probat s palom ja cu stajat na mjestu i castat pa ako mi popustis mozda te jedno 10 mojih hammera ubiju

mos ti kako oces, al moras pobjedit za sig ^^
pitaj ammara, elvisa ili paju
ovo je moj uvjet xD