Quote (bahamontik @ Feb 8 2010 12:56pm)
pao sam vozacki danas!!! nista spektakularno osim sto san skoro slupao totalno auto....nisam ljut uopce da mu jebem Boga mrtvog u guzicu....sve ok inace!!! jebemti Gospu mrtvu iz guzice u usta pa u picku!!!!
100 eura na sunce i jovo-nanovo