d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ajmo Bijeli > Prognoza
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 24 2009 09:51am
Vecinom su te utakmice takve. Ratničke, oštre, a sudac se boji malo pustiti igru da ne bude krvi. To je zato jer se poraz doživljava kao smak svijeta pa je bitno ne izgubiti.
Member
Posts: 209
Joined: Jun 15 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 26 2009 08:36am
to nije Blia Tekma Neposteno je bilo , Slaven Belupo je Najjaci! smile.gif
Member
Posts: 209
Joined: Jun 15 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 26 2009 08:38am
Quote (nugard @ Mon, Feb 23 2009, 09:27pm)
Ona koreografija je fenomenalno izgledala ali kad malo bolje razmisliš totalno je besmisleno da navijači stave svoj naziv (Torca) ka koreografiju umisto da su stavili Naprid Bili, Hajduk prvak ili šta ja znan, zamisli da Bad Blue Boysi napave koreografiju i da piše BBB. Smisao navijačkih grupa je da odaju priznanje, počast i podršku  klubu zbog kojeg postoje a ne sami sebe glorificirat radeći koreografije sa svojim imenom. Nije se hajduk osnova zbog torcide nego obratno.


Nugard ti Pametno Zboris voucham za tebe Gz.
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 2 2009 04:50am
Quote (PalysFort @ Sun, 22 Feb 2009, 21:24)
Nikada u životu nisam vidio ovako dosuđen penal :uh:
No neka, kilava utakmica očekivano, rezultat trebo bit neriješen po mom viđenju stvari al ...



Šta ja znam, 2 mjeseca recimo biggrin.gif


Lipo li je bit subjektivan
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Mar 3 2009 01:01pm
Quote (Titan_st @ Mon, Mar 2 2009, 10:50am)
Lipo li je bit subjektivan


po meni objektivnost ne postoji , ramisli malo o tome


btw hajduk-inter 4:0 ofc , a redara koji debil momka suzavcem u oko bezveze hehe biggrin.gif
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Mar 3 2009 01:02pm
Hajduk owna sad jbg.
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 3 2009 01:22pm
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2009 12:05pm
Quote (Razakel @ Tue, Mar 3 2009, 07:22pm)
http://www.youtube.com/watch?v=ZJsxnhdGU9w


Mertojak ofc !! na 0:31 smile.gif moj kvart !
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll