Quote (bahamontik @ Wed, Feb 11 2009, 07:38pm)
nek Rambo(kojeg inace volim) uzme harmoniku ili klarinet pa nek pokusa odsvirat to sta on kaze da nije muzika pa nek sam procijeni! samo nece...jel ne moze...ali eto skupio je genijalnu ekipu muzicaru koja je ipak vecina bila gazerska i skoro svi su svirali narodnjake prije sto je pomalo smijesno...ali eto Rambu je dozvoljeno trkeljat! JEBALA GA FAP MASINA!mislim da bi se i vasi rodijtelji s menom slozili da znaju znacenje stihova K.P.G.S !!! sve u svemu Rambo je car ali nek prepusti nekome drugome ocjenivat sto je muzika a sto nije! kategorija ima ohohohoo!! od elektrtonske,klasicne,pop,jazza,soundtrackova....pa sad svaku od ovih podijelis na jos 5 komada i apala i apala! UF KAKO VOLIM SRAT!!
hm, ako več ima elektronska glazba a jel ima i mehaničarska?
pa ako i to ima onda u kurac.
ja inače cajke i narodnu glazbu zovem POLJOPRIVREDNA GLAZBA !!!!