Quote (nugard @ Tue, Feb 10 2009, 06:33pm)
jedan glas mi je da botić zato je i otvorija ovaj topic, drugi sam si da sam, tko je treći pokemon? hmmm...
nisam ti ja dao

, ja sam stisnuo view results i onda vise nisam mogao glasovati ^^
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Feb 10 2009, 07:59pm)
ja recimo mrzim onlyinmemoria jer mi salje "gay" poruke na msnu
zvjezda dosla

Jebote pajo ,moram nesta ufackat , valentinovo je ... ti si mi drag i zgodan
This post was edited by OnlyInMemories on Feb 10 2009 03:28pm