lipo rečeno, nema to više veze sa vjerodostojnosti tijekom trejda, nego sa uvlačenjem u guzicu i davanje dolara onom pokemonu
dobro si reka, nema ovo više veze sa zadovoljstvom običnih korisnika, nego sa manjinom koja "zajebaje" većinu, i boli ih kurac..
teško nešto može opstat sa negativnim tendencijama, već mu je zagustilo, počea je skidat tagove, fali para...
a da razume hrv, davno bi nas par dobilo permanent ban
