d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pijan > +1
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 24 2009 10:10pm
i sta sda plnirate .. budni u 5 ujutro Xd ?
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 24 2009 10:11pm
ja iden napravit par mf runova...oduvijk su mi najgosu itemi padali rano ujutro! to je ionako sve sto igram od Diabla...mf runovi
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 24 2009 10:27pm
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 25 2009, 04:11am)
ja iden napravit par mf runova...oduvijk su mi najgosu itemi padali rano ujutro! to je ionako sve sto igram od Diabla...mf runovi


i jel ti pada sta ?
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 24 2009 10:38pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Jan 25 2009, 04:27am)
i jel ti pada sta ?


nije... biggrin.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2009 04:46am
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 25 2009, 04:38am)
nije... biggrin.gif


kako mi je za ovog lika lol biggrin.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 25 2009 04:56am
Quote (ivangozu @ Sun, Jan 25 2009, 10:46am)
kako mi je za ovog lika lol biggrin.gif


ma ne fatam te bolan? sta ti je za ovog lika lol?? hihihihi?
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 25 2009 07:05am
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 25 2009, 10:56am)
ma ne fatam te bolan? sta ti je za ovog lika lol?? hihihihi?


ma imas 1.2k fg i mfas....
zasto? xD
ako oces profit kupuj full char za nesto fg i prodaj za par stotina vise.....
profit gg wink.gif
nn mf
mf = toys
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 25 2009 07:26am
Quote (m4tej @ Sun, Jan 25 2009, 01:05pm)
ma imas 1.2k fg i mfas....
zasto? xD
ako oces profit kupuj full char za nesto fg i prodaj za par stotina vise.....
profit gg wink.gif
nn mf
mf = toys


a me meni nema nista lipse nego kad vidin baalov gc na podu! identifaj....strepnja...nije meni bas do fg! ili kad docekas da ti padne corona zlatna!!! pa to je najvece ushicenje meni u ovoj igri! ma kad ti bijedni shako padne mene obraduje! zato mfan...ubijan se,ubijan ali nesto mora past!
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2009 10:30am
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 25 2009, 01:26pm)
a me meni nema nista lipse nego kad vidin baalov gc na podu! identifaj....strepnja...nije meni bas do fg! ili kad docekas da ti padne corona zlatna!!! pa to je najvece ushicenje meni u ovoj igri! ma kad ti bijedni shako padne mene obraduje! zato mfan...ubijan se,ubijan ali nesto mora past!


cek pa d2 nema smisla biggrin.gif

equipas lika sa perf items i kul si lol?
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jan 25 2009 10:46am
Quote (ivangozu @ Sun, 25 Jan 2009, 18:30)
cek pa d2 nema smisla biggrin.gif

equipas lika sa perf items i kul si lol?


igraj hc duels ak ti d2 dosadan smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll