d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Proricem Vam Buducnost > Not A Fake
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 16 2009 02:49pm
Quote (m4tej @ Fri, Jan 16 2009, 09:34pm)
y ako legnes na mene
imali smo ja i patrik u osnovnoj debelog franka
zvali ga bubi...
pa smo se zajebavali, je popio nogom u čelo pa su isle suze odma
pitaj paju ^^
fat icon_pointr.gif ez


Nisam bas toliko sitan da mi dignes nogu do cela
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 16 2009 02:51pm
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 16 2009, 08:49pm)
Nisam bas toliko sitan da mi dignes nogu do cela


ovaj je bio 180
ja sam tada bio manji od njega...
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jan 16 2009 03:02pm
haha, e-fight happy.gif
ew da nebude da sam samo zaspammo

1. Mislav
2. 13
3. Musko
4. 178

1. a
2. b
3. a
4. b
5. c
6. a
7. sukobi interesa... nn biggrin.gif
8. mislim da nemam bas izbora huh.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 16 2009 03:08pm
Ma, visina nije bitna kad nekog zaskocis dok sjedi

ph34r.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 16 2009 03:31pm
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 16 2009, 09:08pm)
Ma, visina nije bitna kad nekog zaskocis dok sjedi

ph34r.gif


kad sjedi?? O_o

btw umro sam na ovo xD
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 16 2009 03:33pm
Quote (m4tej @ Fri, Jan 16 2009, 10:31pm)
kad sjedi?? O_o

btw umro sam na ovo xD
<IMG alt="" src="http://i42.tinypic.com/nb3or8.jpg">


hahahahahaha

+1
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jan 16 2009 05:32pm
Quote (m4tej @ Fri, 16 Jan 2009, 23:31)
kad sjedi?? O_o

btw umro sam na ovo xD
http://i42.tinypic.com/nb3or8.jpg


sta je tu smijesno?

This post was edited by sid_hr on Jan 16 2009 05:33pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 16 2009 08:35pm
1. Ime - Josip Broz
2. godine - 88
3. spol - muško
4. visina - 18cm manji nego ja

1. Da vidite mrtvog stakora pored ceste vi biste: - c ) nista
2. Da vas neko oce pojebat u dupe vi biste: - jeba bi mu mater i oca u usta
3. Dobite retardirano dijete, vi: - darovao bih ga crkvi
4. Umro vam je kucni ljubimac vi: - bacija bi ga u kontejner, ali bi uvik osta u mojem sječanju kao nice guy
5. Koje je lijepse ime: - Šinka, Jušta
6. Hodate ulicom doma i napadne vas neki lik iz diabla (poljo style^^) to je: - Rade Ivas !!!! (brat od šibenskog biskupa te bivši saborski zastupnik i gradonačelnik)
7. Ko je veci pro: - Attilius
8. Ko je najveci kralj na jsp: - Bahamontik

hvala unaprijen na proricanju prošlosti !!!
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 17 2009 02:43pm
Quote (Dr_Feelgood @ Sat, 17 Jan 2009, 03:35)
1. Ime      - Josip Broz
2. godine  - 88
3. spol      - muško
4. visina    - 18cm manji nego ja

1. Da vidite mrtvog stakora pored ceste vi biste:  - c ) nista
2. Da vas neko oce pojebat u dupe vi biste:        - jeba bi mu mater i oca u usta
3. Dobite retardirano dijete, vi:                          - darovao bih ga crkvi
4. Umro vam je kucni ljubimac vi:                      - bacija bi ga u kontejner, ali bi uvik osta u mojem sječanju kao nice guy
5. Koje je lijepse ime:                                      - Šinka, Jušta
6. Hodate ulicom doma i napadne vas neki lik iz diabla (poljo style^^) to je:  - Rade Ivas !!!! (brat od šibenskog biskupa te bivši saborski zastupnik i gradonačelnik)
7. Ko je veci pro:                                            - Attilius
8. Ko je najveci kralj na jsp:                              - Bahamontik

hvala unaprijen na proricanju prošlosti !!!


gle.... ja se ne zajebavam.... nemoj srat frajeru fakat mi je pun kurac vas raje sto serete bzvze za +1

treba bit ko ja srat na veliko za +10!

Quote (miso8 @ Fri, 16 Jan 2009, 22:02)
haha, e-fight happy.gif
ew da nebude da sam samo zaspammo

1. Mislav
2. 13
3. Musko
4. 178

1. a
2. b
3. a
4. b
5. c
6. a
7. sukobi interesa... nn biggrin.gif
8. mislim da nemam bas izbora  huh.gif


Ti ces bit poslanik u Zamboziju.... i umrijet ces od malarije
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 17 2009 04:41pm
Quote (heartofthemf @ Sat, Jan 17 2009, 10:13pm)
rofl im not begging

im just askin


this
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll