d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pobjedi Vam Mirko > -.-
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 2 2009 07:54am
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 2 2009 07:57am
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 2 2009, 01:54pm)


nije normalan! loool...sve je genijalno...od mjuze,glume(trashija nemila)...kralj cocec kralj!!!!!!!!!
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jan 2 2009 08:20am
loool, pogledaj s koje je visine pado na auto, jbt, koda ima 3 m odraz tongue.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Jan 2 2009 08:20am
ma mirko je prije bio dobar, sad se bori kao pickica i srednji je fighter, nije nikakva faca sad.


jbg istina je gorka...
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jan 2 2009 08:28am
Quote (Kennoth @ Fri, 2 Jan 2009, 14:54)


hahahahahah kakav trash... zakon!!!
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 2 2009 08:29am
highlit crocop vs fedor icon_pointr.gif http://uk.youtube.com/watch?v=ifxnssIvbuk&feature=related
samo obratite paznju na kraj kad je proglasenje pobjednika
kad proglase fedora za pobjednika pogledajte dole zastavu pokraj imena O_o
bug?
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 2 2009 08:39am
Quote (bahamontik @ Fri, Jan 2 2009, 02:57pm)
nije normalan! loool...sve je genijalno...od mjuze,glume(trashija nemila)...kralj cocec kralj!!!!!!!!!


Ma trash bio i ostao, sjecam se klipa na jubito di chuck uzme neku zemlju u ruke, proba je i kaze da je avion nedavno uzletio s te zemlje.
Ja ako nisam pao sa stolice momentalno rofl.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll