Quote (bahamontik @ Fri, Jan 2 2009, 02:57pm)
nije normalan! loool...sve je genijalno...od mjuze,glume(trashija nemila)...kralj cocec kralj!!!!!!!!!
Ma trash bio i ostao, sjecam se klipa na jubito di chuck uzme neku zemlju u ruke, proba je i kaze da je avion nedavno uzletio s te zemlje.
Ja ako nisam pao sa stolice momentalno