d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Elder Scroll Iv: Oblivion
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 7 2009 07:29am
Quote (Kacavida @ Wed, Jan 7 2009, 01:23pm)
meni su morrowind i oblivion skoro pa najbolje igre ikad. inace se ne mogu odlucit izmedju ufo, starcraft, half-life kompletan 1 i 2 i adds, morrowind i oblivion i adds, i mozda the longest journey/dreamfall.

sve ostalo je nekako kilavo u odnosu na to. evo poslije fallouta3 sad kad sam ga isprevrnuo svakako vise ne znam sto bi igrao, sve neke sarene eksplozije i ostale nebuloze koje mi se cine da su se sve izrodile iz warcrafta, i ne svidja mi se to nista. mislim vidi malo novi warhammer 40k, izgleda jos gluplje nego prvi a prvi mi je vec bio na granici da ga odpilim zbog idiotarija. a dobra igra, steta,... kad bi bar bilo malo vise "ozbiljnijih" igara.

ako ima tko preporuku, samo nabacite.

mundane ring: raven camoran ga nosi uvijek poslije lvl 22, tako da je on skoro pa jedini item na koji mozes racunat da ces bas sigurno imat. ako igras bretona samo sa njim si immune na sve moguce carolije i poisone. ostale spomenute iteme mozes samo tako iz random dungeons ili iz dremora malo vecih, mislim markynaz i valkynaz da ga mogu imat na sebi. ali kako ima relativno malo items relativno brzo dobijes.

inace, nikada nisam uspio ustanovit koliko najvise oblivion gates se moze pojavit. sad sam iskreno i zaboravio koliko sam najvise zatvorio, mislim da 59. a mozda 79. ne sjecam se. znam da je bilo nesto na 9 i da nikako nisam uspio otvorit vise.



Jebes mi mater, ja sam zatvorio jedan jedini i to kod Kvatcha, ostale jednostavno nisam nasao. Da, breton sam jer imaju jako puno mane za castat, a mundane mislim daje 15% magic absorb i jos spell reflection ako se sjecam

Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 7 2009 07:34am
Quote (Kennoth @ Wed, Jan 7 2009, 01:29pm)
Jebes mi mater, ja sam zatvorio jedan jedini i to kod Kvatcha, ostale jednostavno nisam nasao. Da, breton sam jer imaju jako puno mane za castat, a mundane mislim daje 15% magic absorb i jos spell reflection ako se sjecam


ŠTA!! ?!?! blink.gif ohmy.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 7 2009 07:38am
Quote (The_Outsider @ Wed, Jan 7 2009, 02:34pm)
ŠTA!! ?!?! blink.gif ohmy.gif


wurf.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 7 2009 07:48am
Quote (Kennoth @ Wed, Jan 7 2009, 01:38pm)
wurf.gif


ouch!
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 7 2009 09:41am
Quote (Kennoth @ Wed, Jan 7 2009, 02:29pm)
Jebes mi mater, ja sam zatvorio jedan jedini i to kod Kvatcha, ostale jednostavno nisam  nasao. Da, breton sam jer imaju jako puno mane za castat, a mundane mislim daje 15% magic absorb i jos spell reflection ako se sjecam


e sad to je stvarno cudno smile.gif
inace vrata se otvaraju na osnovi vjerojatnosti na predodredjenim lokacijama. jednostavno kada dodjes u taj sektor, imas 25% ili 50% ili 0% sanse da ce se vrata stvorit. Ako igras bez da ikada odes u kvatch, vjerojatnost je 0%. kada zatvoris vrata u kvatch-u i odpratis martina do cloud ruler temple ti je 25%. kada obavis sa baurusom quest u imperial city da skupis knjige vjerojatnost je 50%, i to traje dok martin ne otvori portal u camorans paradise, poslije toga je 25% opet. to ostaje dok ne zavrsis main quest i onda je opet 0%. Lokacija ima gomilu za vrata tako da je vrlo cudno da se nisu otvorila dalje.
meni je zapelo na x9, putovao sam na lokacije milijun puta i nisu se vrata vise pojavila. mislim, ali to nije potvrdjeno, da se vrata u camorans paradise racunaju kao oblivion gate, pa igra ne otvara dalje jer mora rezervirat jos jedna zadnja za main q.

inace, transdescent sigil stone ti je prakticki najbolji enchantment sto se tice oklopa, sa fortify health/mana (30/50). nagruvas se toga i ima mane kolko oces. kapa ruke noge cipele cuirass 250 mane, samo itemi.
high elf ima najvise mane, iako je njegov bonus relativno lako uhvatljiv jer je prekilav sa onih -50% u magic resist, pa treba nabildavat iteme u tom smijeru, a ne pumpat manu.
mundane ring daje 50% u magic resist, i zato je super item. sa bretonom dobivas 100% magic resist. kako pobogu to nisi vidio. necu ni pitat kakve level-ups si imao onda. jao jao. biggrin.gif
mislim malo mi je cudno da ti je igra dopizdila a ocito nisi otkrio ni 10%. igraj dalje. much to learn you still have. tongue.gif
sori al komicno je. igram OBLIVION a zatvorio sam 1 (jedan) OBLIVION gate. i to me uopce ne muci biggrin.gif

e, probaj ubit umbru na lvl 1 ili 2. meni je jedino zao sta su prakticno svi drugi protivnici/npcs leveled. dobro osim onih panjeva u areni al oni su total prelagani.
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 7 2009 10:11am
Quote (Kacavida @ Wed, Jan 7 2009, 04:41pm)
e sad to je stvarno cudno smile.gif
inace vrata se otvaraju na osnovi vjerojatnosti na predodredjenim lokacijama. jednostavno kada dodjes u taj sektor, imas 25% ili 50% ili 0% sanse da ce se vrata stvorit. Ako igras bez da ikada odes u kvatch, vjerojatnost je 0%. kada zatvoris vrata u kvatch-u i odpratis martina do cloud ruler temple ti je 25%. kada obavis sa baurusom quest u imperial city da skupis knjige vjerojatnost je 50%, i to traje dok martin ne otvori portal u camorans paradise, poslije toga je 25% opet. to ostaje dok ne zavrsis main quest i onda je opet 0%. Lokacija ima gomilu za vrata tako da je vrlo cudno da se nisu otvorila dalje.
meni je zapelo na x9, putovao sam na lokacije milijun puta i nisu se vrata vise pojavila. mislim, ali to nije potvrdjeno, da se vrata u camorans paradise racunaju kao oblivion gate, pa igra ne otvara dalje jer mora rezervirat jos jedna zadnja za main q.

inace, transdescent sigil stone ti je prakticki najbolji enchantment sto se tice oklopa, sa fortify health/mana (30/50). nagruvas se toga i ima mane kolko oces. kapa ruke noge cipele cuirass 250 mane, samo itemi.
high elf ima najvise mane, iako je njegov bonus relativno lako uhvatljiv jer je prekilav sa onih -50% u magic resist, pa treba nabildavat iteme u tom smijeru, a ne pumpat manu.
mundane ring daje 50% u magic resist, i zato je super item. sa bretonom dobivas 100% magic resist. kako pobogu to nisi vidio. necu ni pitat kakve level-ups si imao onda. jao jao. biggrin.gif
mislim malo mi je cudno da ti je igra dopizdila a ocito nisi otkrio ni 10%. igraj dalje. much to learn you still have. tongue.gif
sori al komicno je. igram OBLIVION a zatvorio sam 1 (jedan) OBLIVION gate. i to me uopce ne muci biggrin.gif

e, probaj ubit umbru na lvl 1 ili 2. meni je jedino zao sta su prakticno svi drugi protivnici/npcs leveled. dobro osim onih panjeva u areni al oni su total prelagani.


A sta ja znam, valjda cu naic na nek gate, inace zatvaranje portala je macji kasalj na pocetku igre kad dobijas one dosadne priglupe monstere, ali kasnije su ti storm atronachi, xsilvai (il kako vec), fire atronachi i ostali zajebani monsteri. Ma nije to da meni dopizdi, igram dok ne krepam a kad krepam onda mi se neda loadat hahahaha
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll