d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > !spamm Me Some More > Plx? Thx!
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2008 01:20pm
Quote (waYOke @ Wed, 17 Dec 2008, 19:52)
nemoj imena grupa ili cura....


ofc..
kad se otiđeš na cajke morat ćeš to brisat..ili dodavat nešto,npr.
pop ispred toga korn. cool.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 17 2008 01:25pm
Quote (Kennoth @ Wed, 17 Dec 2008, 19:43)
Dobra ti je tetovaza. Intenzivno razmisljam da si odem istetovirat na desno rame Korn ili tako nesto slicno, samo neznam ni koliko bi kostalo.


ostavi se gluposti, korn se davno raspa i prije nego se Head nadrogira i otiša u neku livu kršćansku sektu glumit 13. apostola

ne triba ti ta tetovaža u životu, proć će te ti filmovi.. ka šta su svakoga..
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 17 2008 01:33pm
Quote (waYOke @ Wed, Dec 17 2008, 06:52pm)
nemoj imena grupa ili cura....


da te prolazne faze i sranja nemoj
ja sam isto htio Dimmu Borgir ili Lamb Of God ic radit
a sad me ne puca vise ta faza
vidit ces da ce te proc
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 17 2008 01:41pm
da san tila logo od dreama, ili velikog zmaja sad mi je drago da sam ipak sunce biggrin.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 17 2008 02:36pm
Quote (nugard @ Wed, Dec 17 2008, 08:25pm)
ostavi se gluposti, korn se davno raspa i prije nego se Head nadrogira i otiša u neku livu kršćansku sektu glumit 13. apostola

ne triba ti ta tetovaža u životu, proć će te ti filmovi.. ka šta su svakoga..


Drago mi je da si upucen. Ja i moj frend bas ne volimo heada zbog tog sranja sto je napravio. Jebote izgleda ko isus s tom bradom. Mislim da jos imaju potencijala da budu dobar band, samo se treba silveria vratit s 'odmora'. Njihov najnoviji album ima par super pjesama, ali razlika u kvaliteti se vidi

Inace, znam da se ne bi trebalo tetovirat ime benda ili tako nesto, ali ako ih ikad prestanem slusati, tetovaza ce prestavljati ono sto su mi nekad znacili
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2008 02:54pm
Quote (Kennoth @ Wed, 17 Dec 2008, 21:36)
Drago mi je da si upucen. Ja i moj frend bas ne volimo heada zbog tog sranja sto je napravio. Jebote izgleda ko isus s tom bradom. Mislim da jos imaju potencijala da budu dobar band, samo se treba silveria vratit s 'odmora'. Njihov najnoviji album ima par super pjesama, ali razlika u kvaliteti se vidi

Inace, znam da se ne bi trebalo tetovirat ime benda ili tako nesto, ali ako ih ikad prestanem slusati, tetovaza ce prestavljati ono sto su mi nekad znacili


oni su prestali bit dobri onda kad su počeli izdavat albume češće nego rtl najbolje hitove.
svaka 2 mjeseca,puf korn izda Unpluged,pa Coming Undone itd.
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 17 2008 03:06pm
Quote (eddy_hc @ Wed, Dec 17 2008, 09:54pm)
oni su prestali bit dobri onda kad su počeli izdavat albume češće nego rtl najbolje hitove.
svaka 2 mjeseca,puf korn izda Unpluged,pa Coming Undone itd.


Ah, unplugged i nije neki album, to ti je akusticna kompilacija njihovih najvecih hitova
A moram priznati da unplugged freak on a leech feat. amy lee je super pjesma ali znam sto zelis rec
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2008 03:19pm
Quote (Kennoth @ Wed, 17 Dec 2008, 22:06)
Ah, unplugged i nije neki album, to ti je akusticna kompilacija njihovih najvecih hitova
A moram priznati da unplugged freak on a leech feat. amy lee je super pjesma ali znam sto zelis rec


znam ja šta je unpluged.
daleko od toga,amy lee predobro piva..
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 17 2008 04:06pm
nirvana i alice in chains unplugged su mi hail.gif
korn-a anpljugd moram priznat nisam cuo iako nikad nisam mogao slušat korn niti sam im dao priliku da ih cujem biggrin.gif
jednostavno one stvari sta je MTV emitiro me nisu primamile pa nikad nisam odlucio nabavit diskografiju.

evo ovaj covjek je istetoviro "tisucu i jedan" band na sebe... ko zna dal ce on ikad požalit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



This post was edited by The_Outsider on Dec 17 2008 04:16pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 17 2008 04:19pm
Quote (The_Outsider @ Wed, Dec 17 2008, 10:06pm)
nirvana i alice in chains unplugged su mi hail.gif
korn-a anpljugd moram priznat nisam cuo iako nikad nisam mogao slušat korn niti sam im dao priliku da ih cujem biggrin.gif
jednostavno one stvari sta je MTV emitiro me nisu primamile pa nikad nisam odlucio nabavit diskografiju.

evo ovaj covjek je istetoviro "tisucu i jedan" band na sebe... ko zna dal ce on ikad požalit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

http://inlinethumb24.webshots.com/41559/2026817740100752951S500x500Q85.jpg


Di mu je Tokio Hotel?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll