Quote (nugard @ Wed, Dec 17 2008, 08:25pm)
ostavi se gluposti, korn se davno raspa i prije nego se Head nadrogira i otiša u neku livu kršćansku sektu glumit 13. apostola
ne triba ti ta tetovaža u životu, proć će te ti filmovi.. ka šta su svakoga..
Drago mi je da si upucen. Ja i moj frend bas ne volimo heada zbog tog sranja sto je napravio. Jebote izgleda ko isus s tom bradom. Mislim da jos imaju potencijala da budu dobar band, samo se treba silveria vratit s 'odmora'. Njihov najnoviji album ima par super pjesama, ali razlika u kvaliteti se vidi
Inace, znam da se ne bi trebalo tetovirat ime benda ili tako nesto, ali ako ih ikad prestanem slusati, tetovaza ce prestavljati ono sto su mi nekad znacili