d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nakon Smrti?
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 8 2008 06:49am
Quote (Legna @ Sun, 7 Dec 2008, 20:06)
ma ima nesto, prezajeban je ovaj svijet da nema niceg..

btw jebes ti dobro lose, to su ljudski zakoni da bi svijet ucinili boljim i laksim.. ja idem kako se osjecam, nema tu dobro lose biggrin.gif


slažem se ful happy.gif

This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Dec 8 2008 06:49am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 8 2008 07:28am
Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 05:11pm)
ma, mayi proprekli smak svijeta.... sleep.gif


maye su prorekle smak svijeta 31.12.2012 po njihovom kalendaru
uzmimo u obzir da su oni imali vise mjeseci po manje dana u godini nego mi...
kako su nasi kreteni zakljucili da ce u nas bit kao i u njih ako drugacije mjerimo vrijeme? ^^
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 8 2008 07:30am
a sto ako...

smo mi zapravo sada ljudi
i duhovi su ljudi ali u drugoj dimenziji
nekada dolazi do poremecaja i dimenzije se preklapaju vremenski i prostorski i zbog toga mi vidimo "duhove"
nekad mozda oni vide nas...
mozda bas u vasoj kuci zivi neka druga normalna familija u nekoj drugoj dimenziji (ne u drugoj stvarsnosti kao u star treku)
hmmm da se o tome razmisljati...


ili ako smo mi zapravo duhovi a duhovi su zive duse koje nas nemogu vidjeti?
mi smo recimo vec umrli i vidimo svijet zivih ali se ne sjecamo nasega svijeta zivih
a zivi nas ne vide....
smrt roka ^^

duboka spika ^^

This post was edited by m4tej on Dec 8 2008 07:33am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 8 2008 07:37am
Quote (m4tej @ Mon, Dec 8 2008, 01:30pm)
a sto ako...

smo mi zapravo sada ljudi
i duhovi su ljudi ali u drugoj dimenziji
nekada dolazi do poremecaja i dimenzije se preklapaju vremenski i prostorski i zbog toga mi vidimo "duhove"
nekad mozda oni vide nas...
mozda bas u vasoj kuci zivi neka druga normalna familija u nekoj drugoj dimenziji (ne u drugoj stvarsnosti kao u star treku)
hmmm da se o tome razmisljati...


ili ako smo mi zapravo duhovi a duhovi su zive duse koje nas nemogu vidjeti?
mi smo recimo vec umrli i vidimo svijet zivih ali se ne sjecamo nasega svijeta zivih
a zivi nas ne vide....
smrt roka ^^

duboka spika ^^


lol moram komat ovo a neznam sta da napisem !
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 07:40am
hehe, a sta ako umremo i pojavimo se u proslosti, kao rimljanin, samuraj, 2 svj. rat, kameno doba..... sta ako se mozemo pojavit u bilo kojem vremenu? ili ipak umremo i odemo u drugu dimenziju medju svoje, pa tako stalno... to je bilo u jednoj lektiri sto sam cito, galeb jonathan livingston, kao on umre i ode u durug dimenziju te se vraca medju svoje, sta ak je tako?
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 8 2008 07:50am
Quote (miso8 @ Mon, Dec 8 2008, 01:40pm)
hehe, a sta ako umremo i pojavimo se u proslosti, kao rimljanin, samuraj, 2 svj. rat, kameno doba..... sta ako se mozemo pojavit u bilo kojem vremenu? ili ipak umremo i odemo u drugu dimenziju medju svoje, pa tako stalno... to je bilo u jednoj lektiri sto sam cito, galeb jonathan livingston, kao on umre i ode u durug dimenziju te se vraca medju svoje, sta ak je tako?


knjiga je glupa ko noc...
zbog toga sta je peder galeb htio nesto vise od letenja i hranjenja ja moro citat 150 strana
nabim ga nakurac
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 8 2008 07:51am
Quote (m4tej @ Mon, Dec 8 2008, 01:50pm)
knjiga je glupa ko noc...
zbog toga sta je peder galeb htio nesto vise od letenja i hranjenja ja moro citat 150 strana
nabim ga nakurac


haha i ja sam to cito koja smece knjiga ! Xd
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 8 2008 07:52am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Dec 8 2008, 01:51pm)
haha i ja sam to cito koja smece knjiga ! Xd


ofkorz
glupa nežićka nam to dala...
omfg
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 07:55am
je istina, al kazem o tom prelasku iz dimenzije u dimenziju, ne jel knjiga dobra il losa.... ja se ubio da ju procitam....
sad mali princ za lektiru cry3.gif

This post was edited by miso8 on Dec 8 2008 07:58am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 8 2008 08:01am
Quote (miso8 @ Mon, Dec 8 2008, 01:55pm)
je istina, al kazem o tom prelasku iz dimenzije u dimenziju, ne jel knjiga dobra il losa.... ja se ubio da ju procitam....
sad mali princ za lektiru cry3.gif


koji si ti fucking razred?
5?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll