d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Riddle Me This Riddle Me That > 25 Fgs Dobitniku
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 2 2008 04:41am
Quote (Zajeb @ Tue, Dec 2 2008, 10:36am)
Pa polovicno si u pravu. Biblija je sveta knjiga krščanske vijere, dok je Novi Zavjet temelj. Velika je razlika. Isto tako virujen da ni tada ljudi nisu bili toliko glupi pa da nisu mogli svatit da se incestom nemoze razmozit. Nije to nesto novootkriveno.


kako se incestom nemoze razmnozit ? Moze al cesto se dogadaju genetske promjene i djeca u 50 % slucajeva imaju neku manu
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 2 2008 04:47am
Quote (OnlyInMemories @ Tue, 2 Dec 2008, 11:41)
kako se incestom nemoze razmnozit ? Moze al cesto se dogadaju genetske promjene i djeca u 50 % slucajeva imaju neku manu


a dobro nisan mislija da se nemoze rodit dite biggrin.gif ... recimo da se rode dvoje. jedan ima genetsku manu drugi nema. Taj drugi opet mora pocinit incest da bi se nastavila ta bolesna loza d-lol.gif .
i sad on on ima vise od 50% da ce dite imand genetsku manu. Iako sumnjan da je 50%.. mozda 80-90% .
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 2 2008 04:51am
Quote (Zajeb @ Tue, Dec 2 2008, 10:47am)
a dobro nisan mislija da se nemoze rodit dite biggrin.gif ... recimo da se rode dvoje. jedan ima genetsku manu drugi nema. Taj drugi opet mora pocinit incest da bi se nastavila ta bolesna loza d-lol.gif .
i sad on on ima vise od 50% da ce dite imand genetsku manu. Iako sumnjan da je 50%.. mozda 80-90% .


nn incest smile.gif


Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Dec 2 2008 05:00am
Quote (Kennoth @ Tue, 2 Dec 2008, 12:23)
Slusaj, ako je Biblija temeljni zakon katolicke vjere, onda je ja shvacam doslovno. Nigdje nepise na koricama 'ovo je sve samo slikovito opisano'

A zasto nepise? Zato sto se i trebalo sve shvacati doslovno. Ali eto sad u moderno doba se vidi koliko nepravilnosti ima. Al ajd, sumnjam da ces ti sad promjenit misljenje  rofl.gif


Prije nego dodjes do takvih zakljucaka malo citaj! Nije da sam najpametniji il se smatram takvim, al bilo bi uredu da procitas sta ljudi pisu!
Nije BIBLIJA temelj vjere nego Novi Zavjet.
Procitao sam poprilicno knjiga i za primjer jel na ijednoj knjizi H.C.Andersen-a na koricama pise ove price nisu stvarne!
Nepravilnosti i puckoj predaji nema! Ona je onakva kakva treba bit i gotovo. Ak ti se ne svidja uzmi neku strucnu literaturu i rokaj.
Znam da ovo nikog ne zanima i tak mi svejedno, al nervira me glupost.
bez uvrede ofc

nego hoce li ta nova zagonetka dosadno mi smile.gif

This post was edited by sid_hr on Dec 2 2008 05:04am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 2 2008 05:45am
Quote (Kennoth @ Tue, Dec 2 2008, 11:23am)
Slusaj, ako je Biblija temeljni zakon katolicke vjere, onda je ja shvacam doslovno. Nigdje nepise na koricama 'ovo je sve samo slikovito opisano'

A zasto nepise? Zato sto se i trebalo sve shvacati doslovno. Ali eto sad u moderno doba se vidi koliko nepravilnosti ima. Al ajd, sumnjam da ces ti sad promjenit misljenje rofl.gif


Biblija je oduvijek slikovita, ljudi su ti koji su bili glupi pa su sve shvacali doslovno, moderno doba je donijelo samo bolje razumijevanje Biblije, nista drugo

btw moro bi bit jebeno naivna osoba da citas Bibliju doslovno i vjerujes u takvu..
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 2 2008 12:11pm
Quote (Legna @ Tue, Dec 2 2008, 12:45pm)
Biblija je oduvijek slikovita, ljudi su ti koji su bili glupi pa su sve shvacali doslovno, moderno doba je donijelo samo bolje razumijevanje Biblije, nista drugo

btw moro bi bit jebeno naivna osoba da citas Bibliju doslovno i vjerujes u takvu..


ne citam uopce
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 2 2008 12:34pm
Quote (Kennoth @ Tue, Dec 2 2008, 07:11pm)
ne citam uopce


nisam mislio na tebe kao pojedinca, govorio sam opcenito ^^
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Dec 2 2008 12:39pm
Quote (Kennoth @ Tue, 2 Dec 2008, 11:23)
Slusaj, ako je Biblija temeljni zakon katolicke vjere, onda je ja shvacam doslovno. Nigdje nepise na koricama 'ovo je sve samo slikovito opisano'

A zasto nepise? Zato sto se i trebalo sve shvacati doslovno. Ali eto sad u moderno doba se vidi koliko nepravilnosti ima. Al ajd, sumnjam da ces ti sad promjenit misljenje  rofl.gif


Znaci ako na zgradi ne pise da je nesmis dignit uzrak, u redu je ako je roknes ?

This post was edited by Titan_st on Dec 2 2008 12:39pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 2 2008 06:23pm
Quote (Titan_st @ Tue, Dec 2 2008, 07:39pm)
Znaci ako na zgradi ne pise da je nesmis dignit uzrak, u redu je ako je roknes ?


Ako si Sanader, da
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Dec 3 2008 06:20am
Previse se papira trosi na tu bibliju hehe biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll