Quote (JaBaSh @ Tue, Nov 18 2008, 05:01pm)
Gustav! hehe!
Korgoth of Barbaria - youtube; steta sto nije zazivilo dalje od pilota

Od dugometraznih nikad necu zaboravit Cudesnu sumu koju gledo u kinu sa skolom kad je izasao.
to imam na kazeti xD
do 50 puta sam to pogledo, kad sam bio mali, bar 1-2 puta tjedno sam to gledo
This post was edited by miso8 on Nov 18 2008 10:38am