d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Scammao Me Hrvat.....
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 14 2008 01:06pm
Quote (Kennoth @ Fri, Nov 14 2008, 07:05pm)
Ko, ovaj cigo s topica?


da bas taj
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 01:09pm
E njemu prodajte bubreg smile.gif

Samo nemojte prvi dat xD

Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 14 2008 03:04pm
imam ja njegov msn tuži ga njaguaru ili morku sleep.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 17 2008 02:20am
hvala svima za voucheve...
ako nista znate s kim ne trejdat druzit se in game itd....
jole... da par pljeski bi dobro doslo wink.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 17 2008 08:29am
Quote (m4tej @ Mon, Nov 17 2008, 08:20am)
hvala svima za voucheve...
ako nista znate s kim ne trejdat druzit se in game itd....
jole... da par pljeski bi dobro doslo wink.gif


eh kad me unlocka ja cu ti repay taj scam... koliko te scama golda?
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Nov 17 2008 08:35am
zas te lockalo uopce ?
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 17 2008 08:43am
Quote (Cro_Pro @ Mon, Nov 17 2008, 02:35pm)
zas te lockalo uopce ?


owna sam ih previse pa im se nije svidilo biggrin.gif


kazu da sam kupova fgs za real money.... sta NARAVNO nije istina ... bas bi da IRL money za to ... je je .... puno mi je dat za kavu a ne za fgs ! to bi bilo 20k = 500 dolara otprilike

This post was edited by cppjole on Nov 17 2008 08:44am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 17 2008 12:12pm
Quote (cppjole @ Mon, Nov 17 2008, 02:43pm)
owna sam ih previse pa im se nije svidilo biggrin.gif


kazu da sam kupova fgs za real money.... sta NARAVNO nije istina ... bas bi da IRL money za to ... je je .... puno mi je dat za kavu a ne za fgs ! to bi bilo 20k = 500 dolara otprilike


u onom topicu kaze da je skaman m4tej 400 fg , tek tako za info jer mateju starci nedaju za komp jer je razbio jednu kucu u 35 tisuca kuna kazne i reko mu stari da nesmije na d2 dok je on ziv pa se boji upalit komp dok je doma cini mi se ^^
tek tako kazem jer neznam kad ce doc opet online tongue.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 17 2008 12:24pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 17 Nov 2008, 18:12)
u onom topicu kaze da je skaman m4tej 400 fg , tek tako za info jer mateju starci nedaju za komp jer je razbio jednu kucu u 35 tisuca kuna kazne i reko mu stari da nesmije na d2 dok je on ziv pa se boji upalit komp dok je doma cini mi se ^^
tek tako kazem jer neznam kad ce doc opet online tongue.gif


kak je uspio razbit kuću??? huh.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 17 2008 12:28pm
ma on i frendovi ono ko kreteni isli razbijat po nekoj napustenoj kuci svasta unuta , dodje lik iz njemacke ili odkud vec za nekolko mjeseci i ovaj jedan ih druka sta je bio medju njima ~~ , a onako ... i ja bi razbijo tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll