d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Ko Je Veci "pro"
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 3 2009 10:10pm
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 4 2009, 02:42am)
a stvarno lik voli provocirat kad je uspio onako fino pokrast nekog na Cro forumu i mislit da je to ok! hm...ta divna glupasta stvorenja!!


ja ne skamam cak ni slovence a di cu naseg
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 4 2009 01:27am
Quote (Kennoth @ Sun, Jan 4 2009, 04:10am)
ja ne skamam cak ni slovence a di cu naseg


TI si jako dobar covijek smile.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 4 2009 05:35am
najozbiljnije ne triba skamat nikad i nikog...pa cak ako je i zasluzio! jebate ja se sitim kad je meni neko proda maglu prije 5-6 godina ono s torchevima...pa ti njemu moras vjerovat koji je torch jer nesmis vidit!>!! ma da mi je bio blizu ubio bi ga! i jos mi se lik smijao i slao mi poruke kako ne more vjerovat da me je tako zajeba...a ja mlad,glupast i naivan...zbog toga nikad nikog ne bi zaskama jer znam koja je to frustracija!!!
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Jan 4 2009 05:58am
Quote (bahamontik @ Sun, 4 Jan 2009, 11:35)
najozbiljnije ne triba skamat nikad i nikog...pa cak ako je i zasluzio! jebate ja se sitim kad je meni neko proda maglu prije 5-6 godina ono s torchevima...pa ti njemu moras vjerovat koji je torch jer nesmis vidit!>!! ma da mi je bio blizu ubio bi ga! i jos mi se lik smijao i slao mi poruke kako ne more vjerovat da me je tako zajeba...a ja mlad,glupast i naivan...zbog toga nikad nikog ne bi zaskama jer znam koja je to frustracija!!!


tako treba to se zove pravo razmišljanje smile.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 4 2009 07:47pm
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 4 2009, 11:35am)
najozbiljnije ne triba skamat nikad i nikog...pa cak ako je i zasluzio! jebate ja se sitim kad je meni neko proda maglu prije 5-6 godina ono s torchevima...pa ti njemu moras vjerovat koji je torch jer nesmis vidit!>!! ma da mi je bio blizu ubio bi ga! i jos mi se lik smijao i slao mi poruke kako ne more vjerovat da me je tako zajeba...a ja mlad,glupast i naivan...zbog toga nikad nikog ne bi zaskama jer znam koja je to frustracija!!!


kroz maglu, a?
vidin ja da ti imaš neko maglovito sječanje!!!
maglovita memorija!!!
foggy memory hahahaha
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 5 2009 05:07am
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, Jan 5 2009, 01:47am)
kroz maglu, a?
vidin ja da ti imaš neko maglovito sječanje!!!
maglovita memorija!!!
foggy memory hahahaha


si i ti doture presao na buniku a?? kakvo maglovito sjecanje...neman pojma! kakva foggy memory??? o gospode...ko ti je ta gospodja Foggy Memory??
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 5 2009 07:51am
Ma vas dvojica ste skroz sjebani hahaha
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 5 2009 07:28pm
heh.

ova dvojica na ovom linku su NAVJEČI PRO

http://www.youtube.com/watch?v=Sjt700MQPKA&feature=related
Member
Posts: 11,271
Joined: May 26 2005
Gold: 0.00
Jan 22 2009 07:08am
Cppjole
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 23 2009 09:30am
Quote (ahir @ Thu, Jan 22 2009, 01:08pm)
Cppjole


ofc
he > edelwolf
every1 > edelwolf
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll