Quote (bahamontik @ Sun, Jan 4 2009, 11:35am)
najozbiljnije ne triba skamat nikad i nikog...pa cak ako je i zasluzio! jebate ja se sitim kad je meni neko proda maglu prije 5-6 godina ono s torchevima...pa ti njemu moras vjerovat koji je torch jer nesmis vidit!>!! ma da mi je bio blizu ubio bi ga! i jos mi se lik smijao i slao mi poruke kako ne more vjerovat da me je tako zajeba...a ja mlad,glupast i naivan...zbog toga nikad nikog ne bi zaskama jer znam koja je to frustracija!!!
kroz maglu, a?
vidin ja da ti imaš neko maglovito sječanje!!!
maglovita memorija!!!
foggy memory hahahaha