Quote (Legna @ Sat, Nov 8 2008, 11:25pm)
znaci ako slusam narodnjake sam kulturološki limitiran?
E: po cemu su narodnjaci gori od bilo koje druge muzike? ona kurceva emo muzika di se svi rezu i onaj metal sta se samo nesto deru o paklu i sranjima ko neka djeca, to zahtjeva veliku inteligenciju i kulturolosko osvjestenje da bi se napravilo?.. al po tome niko ne sere..
ok je nevolit narodnjake, al vi ih mrzite i time negledate realno..
slusan i ja metal pa mi se sere na te pizdarije o sotoni itd
to je najvece govno od muzike ali zato u metalu ima razlicitih zanrova.od najveceg sranja do najvrsnijih glazbenika ikad
gledajuci cinjenice narodnjaci nemaju ni a ni b, bitno da je pevaljka sisata i da 'dobro' zavija
ko voli nek izvoli, meni tu nema ni šušta ni gušta