Quote (Dalmos @ Thu, Nov 6 2008, 05:02pm)
Kako god okrenes i sad se pokazalo da Amerika drma cjeli svjet. U sustini oni su izazvali ovu svjetsku ekonomsku krizu a sad ispada da drugi zbog toga imaju vece probleme nego oni.
kakva kriza? šta nema spize dovoljno za sve? jel nema goriva dovoljno za sve? onda kakva kriza?
mislim da se radi samo o tome kako onim smotanim europljanima (zapadnim europljanima) mrdnut 100-200 milijardi eura šta su izcicali iz istočne europe i uložili u ameriku........nikakva kriza nije u pitanju tek obično reketaranje, otimanje novca onima koji ih nemogu zaštiti sa svojom vojnom silom....