Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Nov 2 2008, 11:07pm)
vouch 
pajo ti bi sve zasluge 
ma nije to nego uvjek ama bas uvjek , kad netko treba pomoc je i dobije od mene free , a kad ja nesto trebam il se nekom neda ili izmisljajuj puste isprike
jedino hvala chesotu i leoni sta su mi najjvise pomogli kad mi je trebalo sada nahcu
hvala i joletu