d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Mafijaski Atentati > Yap
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 03:38pm
y, franjo je bio admiral zagorske mornarice rofl.gif rofl.gif ... počasni rofl.gif rofl.gif
a sanader bi onda analogno tome triba se uslikat u odori konjičkog generala, počasnog ofc rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 03:40pm
Quote (Legna @ Sun, Oct 26 2008, 09:37pm)
istina, mislim da je to dobio kao nagradu za neki povjesni rad ili tako nesto...


povjesni rad?
mislim da je to ankica odradila u banci s onih 200 000 DEM ^^
s tom radnjom ona je definitivno ušla u povjest rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 03:46pm
lol...!u svakom slucaju to je za djecu! nije na nama da vidimo kome je to! ali ajde kad uzmes u obzir da je mali Slobodanov prosao sa oko 3 i po milijarde dolara viska nasa jadna Ankica je ostala uskracena za razliku od Marka Milosevica koji sada u Rusiji negdi trosi "par" stotina milijuna dolara! vidis kako se Slobo dobro pobrinio!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 03:54pm
yap, slobo je lopov. on zna zašto je servira sva ova sranja koja su bila....
da opljačka sve koje stigne.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 26 2008 04:00pm
Danas je "in" pljuvat po Tuđmanu.

Ja nisam "in".
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 04:03pm
Quote (nugard @ Sun, Oct 26 2008, 10:00pm)
Danas je "in" pljuvat po Tuđmanu.

Ja nisam "in".


ma nije danas to in.
to je bilo in prije 10 godina.
danas je to više "retro", ili stvar ukusa rofl.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 04:16pm
Nugard ti ocito nisi IN! sam si reka...ja samo potvrdjujem! koji su to kriteriji da budes IN? ja ne znam? PITAM?
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 26 2008 04:20pm
Quote (bahamontik @ Sun, Oct 26 2008, 10:16pm)
Nugard ti ocito nisi IN! sam si reka...ja samo potvrdjujem! koji su to kriteriji da budes IN? ja ne znam? PITAM?


pa tribaš bit fan od doktora ive, i onoga gradonačelnika milana b. skračeno m. b.
to je valjda danas in. hm, bar ja mislin da tako izgleda.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 26 2008 04:23pm
Ma nije uopće važno što misli Denis Latin, Stipe Mesić, dr_feelgood ili ja.

Udžbenik za osnovnoškolce za nekoliko desetaka godina će imat poglavlje o ovom razdoblju u samo par crtica
a glasiti će otprilike ovako:

Quote

Prvi Hrvatski predsjedik je bio dr. Franjo Tuđman pod čijim je vodstvom Hrvatska postala samostalna, međunarodno priznata država koja se u domovinskom ratu obranila od velikosrpske agresije. Hrvatsku je ušla u NATO 2009. godine a u Europsku uniju 2011. pod vladom dr. Ive Sanadera.


I to je to.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 26 2008 04:28pm
si u pravu! ali par crtica ce ostat!!!!!!! zahvaljujuci meni i nas PODOSTA koji ipak necemo slijepo stat na jednu stanu i mislit da smo u pravu! prvi Hrvatski predsjednik koji je ipak malo zajeba to ce pisat u povijesti! a i nece samo pisat vec ce bit i u video formatu! ps...ne napadam ja nikog ode niti mi je u namjeri s obziron da je ovo diablo forum...hihihihi
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll