Quote (Cheso @ Thu, Oct 16 2008, 01:47pm)
Bas naprotiv velika je pogreska bila ovu biljku stavit iza resetki # ljudi to lagano uvidjaju i gotovo svi puse od odvjetnika do doktora, pa do
obicnih klosara poput mene ^^ marihuana tek dolazi u modu ! mozda i u hrvatskoj, prvo moraju krepat ove konzerve u saboru.
heroin ti je bolji od trave...probaj
isto ko trava samo jace i duze traje...ubodes se jedanput i miran si bar 6 sati
ono sve ti je lipo opustajuce i usporeno...divota
This post was edited by speedking on Oct 16 2008 11:53am