d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Kazete Na Hrv Guild > Yeah
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Oct 16 2008 08:05am
Quote (speedking @ Thu, Oct 16 2008, 09:19am)
a koja zelda ?


Legend of Zelda: Ocarina of Time

gosu igrica biggrin.gif

10 / 10
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 16 2008 05:42pm
Quote (eddy_hc @ Thu, Oct 16 2008, 02:24pm)
nisi mi jasan niti malo rax.
guild nema veze ni sa d2,ni sa mojim izlascima vanka...


Pa ovaj oce ka '' guild sa nekin imenom na koji se dica pale'' kako si ti reka, a biti u VIRTUALNOM guildu na VIRTUALNOM forumu s VIRTUALNIM frendovima, pa to je tako odraslo tongue.gif to san tija rec tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 16 2008 06:01pm
Oo ovi raks posta filozof
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Oct 17 2008 03:52am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, 17 Oct 2008, 00:42)
Pa ovaj oce ka '' guild sa nekin imenom na koji se dica pale'' kako si ti reka, a biti u VIRTUALNOM guildu na VIRTUALNOM forumu s VIRTUALNIM frendovima, pa to je tako odraslo tongue.gif to san tija rec tongue.gif


ja u guildu nisam zbog virtualnih frendova.
jedini razlog zbog čega sam u guldu je taj šta su mi njih 2 prijatelji u RL.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 17 2008 04:05am
Njemu su milot i vitan rl frendovi.
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Oct 17 2008 08:46pm
Quote (nugard @ Fri, Oct 17 2008, 10:05am)
Njemu su milot i vitan rl frendovi.


gipsi kingsi milot me zico donacije doniro sam mu oko 200 - 300 fgs kad sam imo 18k a kad sam pao na 0 maknuo me s friend liste...

btw kid 15 god..

a cheso zna sta radi s fgs evo opet kroz 2 dana cu imat 0 lol gg
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 18 2008 03:39am
Quote (Cheso @ Sat, 18 Oct 2008, 04:46)
gipsi kingsi milot me zico donacije doniro sam mu oko 200 - 300 fgs kad sam imo 18k a kad sam pao na 0 maknuo me s friend liste...

btw kid 15 god..

a cheso zna sta radi s fgs evo opet kroz 2 dana cu imat 0 lol gg


Davno sam ja osjetija da je on vrhunski smrad a i njegov cili guild zajedno sa onim slovenskim budalašem Vitanom.


Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 18 2008 03:57am
Pa tamo se nezna ko je bolesniji, a da ne govorim kako mi zivci skacu cim otvorim notebox haha
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 18 2008 06:12am
Quote (nugard @ Sat, Oct 18 2008, 09:39am)
Davno sam ja osjetija da je on vrhunski smrad a i njegov cili guild zajedno sa onim slovenskim budalašem Vitanom.


vrlo precizan opis !!!!!!!!!!

wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll