Quote (nugard @ Wed, Oct 8 2008, 01:07pm)
cile osamdesete se baziraju na curama sa kratkom ili zalizanom kosom, u muškim odjelima sa kravatom a po meni tu definitivno nema nikakve romatnike, razlog tome je što je osamdesetih godina homoseksualizam u americi postao mainstream, a feminizam se već prije nametnuo kao ideološko-političko opredjeljenje, pa su se ti trendovi odrazili i na modu tj. stil odjevanja...
devedesete su ženstvenost i romantiku vratile u "modu"
nugard nadmasio si samog sebe. ovo je dovoljno komplicirano da se ni ne isplati citat do kraja
definitivno, romantika, homoseksualizam, amerika, mainstream, feminizam, nametnuo, ideološko-politički, opredjeljenje, moda, stil... sve u istoj recenici!
omg a post nije ni editiran!
uh oh. imah 2 iz toga u gimnaziji. jedva... necu se vise dirat u te posle
This post was edited by Kacavida on Oct 8 2008 06:43am