d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Leah Emo D2 Girl Haha > Imba
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Aug 17 2008 12:35pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 17 Aug 2008, 20:04)
Ti si MODNI MACAK


spidi grubinich haha
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 17 2008 02:06pm
Leah > Speed
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2008 05:13pm
Evo da ne otvaram novi topic,samo se podsjećam nećega od prije 6 mjeseci.

Str. 18 atm

Topic:
Zatvorit Cro Subforum -> Bilo Je Lijepo Dok Je Trajalo
by Indy
Quote (Titan_st @ Sun, 10 Feb 2008, 12:35)
Ne Indy glup si, stvaras neke tenzije bezveze.
Nek malo zajebanciije sta, ispusu se svi i onda ce bit dobrih postova

Je brzo odustajes od svega ...

Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 17 2008 06:39pm
Quote (eddy_hc @ Mon, Aug 18 2008, 01:13am)
Evo da ne otvaram novi topic,samo se podsjećam nećega od prije 6 mjeseci.

Str. 18 atm

Topic:
Zatvorit Cro Subforum -> Bilo Je Lijepo Dok Je Trajalo
by Indy


a cemu to ? tongue.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2008 06:41pm
Quote (eddy_hc @ Mon, Aug 18 2008, 12:13am)
Evo da ne otvaram novi topic,samo se podsjećam nećega od prije 6 mjeseci.

Str. 18 atm

Topic:
Zatvorit Cro Subforum -> Bilo Je Lijepo Dok Je Trajalo
by Indy


uh jebote jel vec tolko proslo....

znao sam ja da ce to tak bit, bas su me razjebali ti topici zatvorit cro forum...

jeben je ovaj nas podforum, sad znam pola ekipe za koje pojma nisam imo... i uvjek kad se vracam na d2 mogu tu nekog pitat za pomoc. biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 17 2008 08:59pm
I sto je najbolje imamo jednu kvazi zenu tongue.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 18 2008 03:49am
Quote (Legna @ Mon, 18 Aug 2008, 01:41)
uh jebote jel vec tolko proslo....

znao sam ja da ce to tak bit, bas su me razjebali ti topici zatvorit cro forum...

jeben je ovaj nas podforum, sad znam pola ekipe za koje pojma nisam imo... i uvjek kad se vracam na d2 mogu tu nekog pitat za pomoc. biggrin.gif


istina! samo nagovaran yucka da dode spamat, al nece wub.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Aug 18 2008 06:15am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 17 Aug 2008, 16:49)
Znaju me tu neki ljudi sa diabla a i neki u živo smile.gif


Stavi sliku
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 18 2008 07:03am
Quote (Dalmos @ Mon, Aug 18 2008, 12:15pm)
Stavi sliku


da i ja bi da vidim wink.gif
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 18 2008 01:26pm
Quote (Dalmos @ Mon, Aug 18 2008, 02:15pm)
Stavi sliku


idemo glasat...biggrin.gif ...vec imamo 3 glasa
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev13456715Next
Add Reply New Topic New Poll