Quote (eddy_hc @ Mon, Aug 18 2008, 12:13am)
Evo da ne otvaram novi topic,samo se podsjećam nećega od prije 6 mjeseci.
Str. 18 atm
Topic:
Zatvorit Cro Subforum -> Bilo Je Lijepo Dok Je Trajalo
by Indy
uh jebote jel vec tolko proslo....
znao sam ja da ce to tak bit, bas su me razjebali ti topici zatvorit cro forum...
jeben je ovaj nas podforum, sad znam pola ekipe za koje pojma nisam imo... i uvjek kad se vracam na d2 mogu tu nekog pitat za pomoc.