Quote (Dalmos @ Tue, 12 Aug 2008, 10:51)
Istina, po zimi u Dalmaciji s izuzetkom vecih gradova koma. Nema ni macke na cesti.
A ono o igrackom kadru, Nugard nisi u pravu.
U dinamu je igralo puno vise Srba nego u Hajduku. Janjanin, braca Cvetkovic, ali nije to sustina.
Beara je otisao u Zvezdu (a prvo ga je odbio Lang iz Dinama) i do danas mu to nisu u Splitu oprostili. To je zalosno i primitivno jer su ga sami indirektno potjerali.
A Prosinecki? Najbolje godine dao Zvezdi a u Zagrebu docekan kao narodni heroj.
A sukob na utakmici Dinamo Zvezda je prvi takav u Zagrebu a u Splitu se to smatralo normalnim. Bilo je nekoliko puta sukoba s vojskom kad je igrao Partizan i bacali su se u more auti sa srpskim tablicama.
Ali Zagreb je bio puno kulturnija sredina gdje se to nije ocekivalo. Bez uvrede Splitu ali smatrali su se uz Skoplje najprimitivnijim i najopasnijim trenom.
za ta 4 dinamova igrača šta si nabroja, ja ću tebi četri hajdukova trenera
Aleksandar Tomašević
Milovan Ćirić
Dušan Nenković
Petar Nadoveza