d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Srpski Subforum
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2008 03:39pm
znate kad ce ga napravit?? nikad
to ti je isto ko kad bi na vrbi raslo grozdje!


ili kad bi pravili njemacki i austrijski i svicarski sub forum ! icon_pointl.gif a u sve tri drzave se prica njemacki osim u nekim djelovima svicarske [zapadnim duz Francuske granice i juznim duz Italijanske granice, ali kako god njemacki jezik je obavezan] wink.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 8 2008 03:48pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Aug 8 2008, 09:09pm)
Šta si ti išao pa znaš laugh.gif


pa ja i rax svako malo bacimo djir...
on dodje do mene u rijeku i onda odemo u split pa do karlovca i tako lagano par puta....
2-3 sata , par djireva i ko bog wink.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 05:21pm
ma zbilja nerazumijem, omg.

evo igrači iz srbije oče svoj forum, i ja podržao, nek fino imaju svoj forum,
međutim pojavio se problem jer izgleda da nema dosta ljudi iz srbije da bi dobili svoj forum.

i ja njima ljepo predložim da naprave zajednički forum s albancima jer ima dosta albanaca šta igraju ovu igru pa nek ljudi imaju zajednički sub.
po meni je baš ok ideja, onako nek se upoznaju, nek pomažu jedan drugom, ko pravi sujedi...

kad tamo navalilo na tu moju ideju, pa udri udri...
a baš sam im ljepo ime predložio srpsko-albanski prijateljski forum. meni baš cool zvuči.

eh, nerazumijem ovaj svijet više, niko neče da bude frend nikome, čak niti susjedi.. pa omg...
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2008 05:28pm
ma vidis da onaj konj zivi u dijaspori i nema pojma o cemu prica wink.gif

"malo" je glup.. malkice biggrin.gif

zbog onakvih treba koristit oruzje za masovno unistenje!
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Aug 8 2008 07:05pm
Quote (Dr_Feelgood @ Sat, 9 Aug 2008, 00:21)
ma zbilja nerazumijem, omg.

evo igrači iz srbije oče svoj forum, i ja podržao, nek fino imaju svoj forum,
međutim pojavio se problem jer izgleda da nema dosta ljudi iz srbije da bi dobili svoj forum.

i ja njima ljepo predložim da naprave zajednički forum s albancima jer ima dosta albanaca šta igraju ovu igru pa nek ljudi imaju zajednički sub.
po meni je baš ok ideja, onako nek se upoznaju, nek pomažu jedan drugom, ko pravi sujedi...

kad tamo navalilo na tu moju ideju, pa udri udri...
a baš sam im ljepo ime predložio srpsko-albanski prijateljski forum. meni baš cool zvuči.

eh, nerazumijem ovaj svijet više, niko neče da bude frend nikome, čak niti susjedi.. pa omg...


na čemu si ti?


This post was edited by nesius on Aug 8 2008 07:16pm
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 8 2008 07:32pm
Ajme ljudi fala na onim postovima na srpskom ''subforumu'' ismija san se ka kanta hahaha..
a onaj redikul na svaki post odgovori no more, ill report itd.. a na svaki odgovori hahaha..
show program
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Aug 8 2008 07:33pm
hahahaha bosanski jezik ne postoji

nemoj da kenjas balija
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 8 2008 07:36pm
Quote (Seraphiel @ Sat, Aug 9 2008, 03:33am)
hahahaha bosanski jezik ne postoji

nemoj da kenjas balija


ko je spomenija bosanski jezik ?
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Aug 8 2008 07:37pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 8 2008, 08:36pm)
ko je spomenija bosanski jezik ?


Quote (Draganwtf @ Fri, Aug 8 2008, 08:02am)
OCEMO BOSANSKI SUB FORUM!


Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 8 2008 09:09pm
Pre malo vas ima internet za to smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345678Next
Closed New Topic New Poll